انواع گاوصندوق دیجیتالی را بشناسید

گاوصندوق ها یکی از رایج ترین وسایل برای حفاظت از پول و اشیاء با ارزش هستند که کاربرد آنها تنها به زمانه ما محدود نمیشود. گاو صندوق های قدیمی با قفل های مکانیکی بسته میشدند اما امروزه گاوصندوق هایی با ضریب ایمنی بسیار بالا ساخته میشوند که گاوصندوق های دیجیتالی بهترین نمونه آنها هستند. گاوصندوق های دیجیتالی ایمنی فوق العاده ای دارند و خطر سرقت اشیاء با ارزش آنها بسیار کم است. گاو صندوق دیجیتالی در واقع گاوصندق هایی ضد سرقت هستند که میتوانند حافظ بسیار خوبی برای اموال و اشیاء باارزش ما باشند. در این مطلب قصد داریم شما را با انواع گاو صندوق های امروزی آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

تاریخچه پیدایش گاو صندوق

هزاران سال پیش گاوصندوق ها مکانی ایمن برای نگهداری طلا و اشیاء گران قیمت بودند که بیشتر از چوب ساخته میشدند. با گذر زمان گاوصندوق های فلزی نیز ساخته شد که ایمنی بسیار بیشتری نسبت به گاوصندوق های چوبی داشتند زیرا این گاوصندوق ها بسیار سنگین بودند و امکان سرقت و جابجایی آنها بسیار کم بود. در طی سالیان دراز طراحی گاوصندوق های فلزی پیچیده تر شد و در نتیجه گاوصندوق هایی ایمن تر ساخته شد. در قرن بیستم و با پیشرقت علم گاوصندوق هایی ضد سرقت ساخته شد که نسبت به گاوصندوق های قدیمی به مراتب ایمن تر بودند. پروسه طراحی و ساخت گاوصندوق های ضدسرقت پیچیده تر همچنان ادامه پیدا کرد و امروزه گاوصندوق هایی بر پایه آخرین فناوری ها ساخته شده است که در ادامه با آنها آشنا میشوید.

گاوصندوق دیجیتالی

معرفی گاو صندوق دیجیتالی

گاوصندوق های دیجیتالی محبوبترین و پرفروشترین گاوصندوق ها در بازار هستند که انواع متعددی از آنها تاکنون ساخته شده است. اگر شما قصد خرید یک گاوصندوق دیجیتالی برای خانه یا محل کار خود دارید بهتر است با همه گاوصندوق های دیجیتالی و ویژگی های آنها آشنا شوید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. این گاوصندوق ها چند نوع هستند که مهمترین آنها عبارتند از:

گاوصندوق دیجیتالی خانگی و اداری

این گاوصندوق ها بسیار پرفروش و محبوب هستند و هم برای خانه و هم برای محل کار مناسب و ایمن میباشند. گاوصندوق های خانگی در مدل های مختلفی ساخته شده اند اما همگی آنها تک رمز هستند. این گاوصندوق ها سبک تر از اغلب گاوصندوق های دیجیتالی هستند و وزن آنها معمولا بین ۱۲ تا ۱۸ کیلوگرم است. یکی از معایب این گاوصندوق ها سبک بودن آنهاست و سارقین میتوانند این گاوصندوق ها را از خانه یا محل کار شما خارج کنند اما خوشبختانه روش بسیار خوبی برای حل این مساله اتخاذ شده است.  

چگونه از سرقت گاوصندوق خانگی پیشگیری کنیم؟

برای پیشگیری از سرقت گاوصندوق های خانگی میتوان آنها را به دیوار خانه یا داخل کمد متصل کرد. برای این کار باید گاوصندوق را به وسیله پیچ های مخصوصی بر روی دیوار نصب کرد. البته این پیچ ها در داخل گاو صندوق نصب میشوند که از بیرون قابل دیدن نباشند. شما تنها زمانی میتوانید این پیچ ها را ببینید که درب گاوصندوق را باز کنید. در این روش گاوصندوق با اتصالات بسیار محکمی بر روی دیوار نصب میشود به گونه ای که جداسازی و سرقت گاوصندوق برای سارقین غیرممکن است. گاوصندوق های دیجیتالی خانگی اگر درون کمد نصب شوند ایمنی بسیار بالایی داشته و بهترین انتخاب برای خانه و محل کار شما هستند. اشغال فضای کم و ایمنی بسیار بالا از مهمترین مزایای این گاوصندوق ها میباشد.

گاوصندوق اثر انگشتی

این گاوصندوق ها یکی از مدرن ترین و ایمن ترین انواع گاوصندوق هستند که برای ساخت آنها از آخرین فناوری های امنیتی روز استفاده شده است. گاوصندوق های اثرانگشتی ضدسرقت هستند و تنها توسط اثر انگشت صاحب گاوصندوق باز میشوند. اگر به دنبال یک گاوصندوق کاملا  ایمن و شخصی میگردید گاو صندوق اثر انگشتی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. از مهترین مزایای داشتن این گاوصندوق ها عدم نیاز به حمل کلید است و شما دیگر هیچ نگرانی بابت گم کردن کلید گاوصندوق و خطر کپی برداری از روی این کلید نخواهید داشت. گاوصندوق اثر انگشتی بر اساس شناسایی اثر انگشت صاحب گاوصندوق کار میکند اما شما میتوانید در صورت تمایل اثر انگشت های افراد دلخواهتان را بر روی سیستم ثبت کنید تا در غیاب شما آنها بتوانند گاوصندوق را باز نمایند. گاوصندوق اثر انگشتی بهترین سیف باکس برای حفاظت از اموال، اسناد مهم، عکس های شخصی و دیگر اشیاء ارزشمند شما در خانه و اداره است.

گاو صندوق دیجیتالی

گاوصندوق دیجیتالی هتلی

گاو صندوق دیجیتالی هتلی همانطور که از اسمش پیداست در هتل ها نصب میشود و ایمنی بسیار زیادی دارد. این روزها تمام هتل های معتبر به این گاوصندوق ها مجهز شده اند و در هر اتاق از این هتل ها یکی از این نوع گاوصندوق ها قرار داده میشود تا مهمانان وسایل با ارزش خود را در آنها گذشته و با خیال راحت بیرون رفته و به گشت و گذار بپردازند. سیف باکس هتلی یا همان گاوصندوق دیجیتالی هتلی کوچک بوده و فضای بسیار کمی را اشغال میکند. معمولا هتلداران این گاوصندوق های کوچک را درون کمد اتاق ها نصب میکنند تا ایمنی آنها باز هم بیشتر شود.

گاو صندوق دیجیتالی

انواع گاوصندوق هتلی

گاوصندوق های هتلی ضدسرقت در انواع متنوعی ساخته می شود که گاو صندوق کارتی، گاو صندوق رمزدار و گاوصندوق نسوز اثر انگشتی مهمترین آنها هستند. با نصب این گاو صندوق در اتاق های هتل امنیت وسایل مسافران تضمین شده و این امر تاثیر بسزایی در جلب رضایت مشتری و افزایش اعتبار هتل شما خواهد داشت.  

می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید:

معرفی انواع رمز گاو صندوق

نصب رمز گاو صندوق های کاوه و خرم

نتیجه گیری :

گاوصندوق ها که به آنها strongbox ،safe deposit و یا safe box نیز گفته می شود یکی از بهترین ابزارهای امنیتی برای حفظ پول و اشیاء با ارزش هستند که هم برای نصب در خانه و هم برای نصب در ادارات و هتل ها کاربرد دارند. گاو صندوق های دیجیتالی بهترین و پرفروشترین گاوصندوق ها هستند و شما می توانید با توجه به نیاز و بودجه خود یکی از آنها را انتخاب و خریداری نمایید.

شما عزیزان می توانید جهت نصب یا رفع مشکلات، تعمیرات درب و بازگشایی گاو صندوق یا ساخت انواع کلید از یک متخصص کمک دریافت کنید. از این رو شما می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۲۳۴۲۶۹۶ کلیدسازی شبانه روزی تهران کلید تماس بگیرید تا کلید ساز سریعا به محل اعزام شود و مشکل شما را حل کند.

انواع گاوصندوق دیجیتالی را بشناسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *