خدمات قفل و کلید سازی

خدمات قفل و کلید سازی

برخی خدمات در زندگی شهری هستند که همواره به کار می آیند. یکی از این موارد خدمات قفل و کلید سازی است. به عنوان مثال برای ساختمان های نوساز حتما به قفل و کلید سازی نیاز است که برای تک تک واحد ها قفل و کلید ساخته شود. اما این مورد فقط برای خانه های نوساز نیست. ممکن است بعد از مدتی قفل ها ایراد پیدا کنند و نیاز به تعویض قفل باشد. اما مساله فقط به همین موارد محدود نمی شود. خدمات قفل و کلید سازی شبانه روزی، دیگر خدمت ارائه شده در این زمینه است. حتما برای شما هم پیش آمده که یا کلید خود را گم کرده باشید و پشت در مانده باشید. در این مواقع سرعت خدمت رسانی کلید ساز برای شما بسیار مهم و ارزشمند خواهد بود. ما در این مطلب گروه معتبر تهران کلید را خدمتتان معرفی می کنیم که خدماتی بی نظیر در این زمینه با بالاترین سرعت ارائه می دهد.

خدمات قفل و کلید سازی

  1.  ساخت همه نوع کلید کامپیوتری و کد دار اتومبیل (ایموبلایزر)
  2. خدمات مربوط به قفل و شیشه بالابر
  3. ساخت کلید انواع قفل هایی که فاقد کلید می باشند (قفل اتومبیل، قفل برقی و …)
  4. ساخت کلید (کپی کردن) و باز نمودن درب بسته
  5. باز کردن درب بسته منازل
  6. باز کردن درب بسته اتومبیل و باز کردن درب گاو صندوق می باشد
  7. حتی ریموتی کردن درب های شرکت ها و ادارات، نصب و تعمیر جک های اتوماتیک درب پارکینگ و نصب قفل ایمنی انواع درب ها نیز خدمات دیگر و تکمیلی در زمینه قفل سازی و کلید سازی به شمار می روند.

اما خدمات کلید سازی شبانه روزی باید با بالاترین سرعت در محل مشتری ارائه شود. چگونه می توان با وجود ترافیک زیاد در تهران خدمات کلید سازی سریع و فوری دریافت کرد؟ گروه تهران کلید با یک مکانیزم عالی سریع ترین خدمات کلید سازی شبانه روزی را ارائه می دهد. روش کار این گروه این است که در تمامی مناطق شهر تهران موتور سواران کلید ساز مستقر دارد که در هر زمانی که مشتری سفارش کار داشته باشد، نزدیک ترین کلید ساز موتور سوار به محل اعزام می شود. دقیقا همین موضوع است که سرعت کار خدمت رسانی کلید سازان این گروه را مثال زدنی کرده است. این دقیقا مهم ترین حسن خدمات این گروه معتبر است.

همچنین این موسسه با داشتن مجوز رسمی از اتحادیه صنف تعمیرکاران قفل و کلید، به عنوان یک استارتاپ موفق، سریع ترین خدمات را خدمت شما عزیزان همشهری ارائه می دهد. از این رو در همه موارد تابع قوانین میباشد. در زمینه تعرفه خدمات کاملا از تعرفه مصوب اتحادیه استفاده می کند. همچنین کلیدسازان این گروه بدون احراز هویت صاحب منزل یا محل مورد نظر نمی توانند خدمتی را ارائه نمایند. زیرا ممکن است افرادی از خدمات این گروه و کلید سازان سوء استفاده نموده و به سرقت دارایی های مردم بپردازند. از این رو این شرکت وظیفه خود می داند در جهت حفظ امنیت همشهریان و همچنین حفظ اعتبار خود شرکت، حتما کارفرمای محترم را احراز هویت کند.

خدمات قفل و کلید سازی
خلاصه مطلب
خدمات قفل و کلید سازی
نام مقاله
خدمات قفل و کلید سازی
توضیحات
ممکن است بعد از مدتی قفل ها ایراد پیدا کنند و نیاز به تعویض قفل باشد. اما مساله فقط به همین موارد محدود نمی شود. خدمات قفل و کلید سازی شبانه روزی، دیگر خدمت ارائه شده در این زمینه است.
نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.