راهنمای خرید گاو صندوق

راهنمای خرید گاو صندوق

گاو صندوق ها یکی ازپرکاربردترین ابزار های امنیتی هستند که از گذشته های دور برای نگهداری اشیاء گرانقیمت و پول به کار می رفته اند. گاو صندوق های جدید ایمنی بسیار بالایی دارند و یکی از بهترین ابزار برای پیشگیری از سرقت در منزل و محل کار می باشند.

نصب یک گاو صندوق بسیار ایمن و نسوز در خانه می تواند اسناد و اشیاء با ارزش شما را از دسترس سارقین دور نگه داشته و در صورت بروز آتش سوزی مانع از معدوم شدن اسناد شما شود. با صرف کمی هزینه و خرید یک گاوصندوق دیجیتالی و مدرن مانع از بروز ضررهای هنگفت شوید. در این مقاله شما را با مهمترین معیارهای خرید یک گاوصندوق مناسب آشنا می کنیم.

راهنمای خرید گاو صندوق

مهمترین معیارها برای خرید گاوصندوق

  • وزن

اولین نکته در خرید گاو صندوق توجه به وزن آن است. هر چه گاو صندوق سنگین تر بشد حمل آن مشکل تر بوده و در نتیجه امکان سرقت آن کاهش می یابد. بهترین گاوصندوق ها برای منازل گاوصندوق هایی با وزن ۳۰۰ کیلو گرم است. برای افزایش ایمنی گاو صندوق های سبک نیز راهکار دیگری وجود دارد. می توانید گاوصندوق های سبک را با پیچ یا پالت های مخصوص به زمین متصل کنید تا جابه جایی آن ها را سخت تر کند. همچنین می توانید گاوصندوق را در مکانی همچون کمد متصل کرده و مخفی سازید.

  • فضای مفید

دومین مساله ای که باید هنگام خرید گاوصندوق به آن توجه داشته باشید میزان فضای کاربردی درون گاوصندوق می باشد. فضای درون گاو صندوق باید به گونه ای باشد که بتوان پوشه و یا زونکن را به آسانی درون آن قرار داد. اگر می خواهید در آینده پوشه ها و اشیاء بیشتر و بزرگتر درون آن قرار دهید توصیه می کنیم گاوصندوقی با فضای داخلی بزرگ انتخاب کنید.

راهنمای خرید گاو صندوق

  • یکی از مهمترین المان های یک گاو صندوق فوق پیشرفته ضد سرقت بودن آن است.
  • در هنگام خرید به ساختار گاوصندوق نیز توجه ویژه داشته باشید. بخش هایی همچون جنس ورق و مواد مابین فضای دو دیواره داخلی وبیرونی، مهمترین عامل در مقاومت گاوصندوق در برابر حرارت و برش هستند.
  • به تجهیزات نصب روی گاوصندوق توجه کنید. هر چه کیفیت این اجزاء بالاتر باشد ایمنی گاوصندوق نیز بیشتر است. نوع قفل ها و دقت رمز در امنیت گاوصندوق نقش بسیار مهمی دارد.
  • گاوصندوق هایی خریداری کنید که دارای خدمات پس از فروش، ضمانت نامه و بیمه نامه سرقت و آتش سوزی باشند. هنگام خرید گاوصندوق اوراق مرتبط با ضمانت نامه و بیمه نامه همراه با فاکتور خرید باید به شما تحویل داده شود.
  • برای امنیت بیشتر می توانید سیستم های ارسال پیامک در هنگام باز شدن در گاوصندوق و امکان مشاهده تصاویر محل گاوصندوق را نصب نمایید.

 

 

راهنمای خرید گاو صندوق
کلیدواژه‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.