روش های باز کردن درب ضد سرقت

اگر برای شما هم اتفاق افتاده است که زمانی که از منزل خارج می شوید کلید درب ضد سرقت خود را جا گذاشته اید در این زمان چه کاری را می توانید برای ورود مجدد به خانه داشته باشید؟ در صورتی که قفل درب ضد سرقت شما دیجیتالی باشد مشکلی را نخواهید داشت و نیازی به کلید ندارید ولی بیش تر درب های ضد سرقت از نوع کلیددار می باشند که در صورتی که گم شده و یا فراموش گردند نیاز به جستجوی راهکاری برای باز نمودن آن است. پیشنهاد می شود جهت باز کردن درب ضد سرقت خود بدون آسیب زدن از متخصصان تهران کلید کمک بخواهید. متخصصین تهران کلید آماده کمک رسانی به تمام شهروندان تهرانی در تمام مناطق تهران می باشند. کافیست جهت باز نمودن، تعمیرات قفل درب های معمولی و ضد سرقت خود می توانید در هر زمان از شبانه روز و در هر منطقه از تهران با شماره تلفن با شماره☎️ ۰۹۱۲۲۳۴۲۶۹۶ (کلیک جهت تماس) تماس بگیرید و کارشناسان را در محل خود داشته باشید.

🔶راه باز نمودن قفل درب ضد سرقت بدون کلید

همانطور که گفتیم زمانی که شما کلید درب ضد سرقت خود را گم کرده و یا جا می گذارید باید در پی راه حلی برای رفع آن و ورود مجدد به منزل داشته باشید. در ادامه مقاله راهکارهایی برای باز نمودن درب ضد سرقت بدون کلید ارائه نموده ایم ولی باز هم پیشنهاد می کنیم این کار را به متخصصین کلید سازی وتعمیرات درب ضد سرقت بسپارید تا بدون آسیب رسیدن و در اسرع وقت بتوانند درب ورودی ضد سرقت خود را باز نمایند.

🔶حالت های بسته شدن درب ضد سرقت بدون کلید

  1. 🚪 آیا درب ضد سرقت قفل شده است؟
  2. 🚪آیا درب ضد سرقت فقط بسته شده است؟
  3. 🚪کلید پشت درب ضد سرقت جا مانده است یا خیر؟
  4. 🚪باز نمودن درب ضد سرقت با کارت

🔶۱) آیا درب ضد سرقت قفل شده است؟

درب های ضد سرقت همانطور که از اسم آن ها مشخص است دارای قفل های پرقدرتی هستند که در صورتی که قفل شده و کلید نداشته باشید باز کردن آن کار ساده ای نیست. البته می توان این مورد را از تفاوت های اصلی بین درب های معمولی و درب های ضد سرقت دانست زیرا اگر هر فردی به راحتی بتواند وارد درب ضد سرقت شده و قفل آن را باز کند دیگر معنای ضد سرقت بودن بی معنی خواهد بود. اگر بخواهید خودتان این بازگشایی درب قفل شده را انجام دهید ممکن است به درب آسیب زیادی وارد نمایید. تنها راهی که پیشنهاد می شود کمک گرفتن از کلیدسازهای حرفه ای است که بتوانند در این شرایط به شما کمک کنند تا بدون آسیب این کارعملی شود.

🔹روش بازنمودن درب ضد سرقت با قفل
قفل ها با ساچمه ها رمز گذاری می شوند و جهت باز نمودن درب ضد سرقتی که قفل شده است، کلیدساز موظف است ساچمه ها را از قفل خارج نماید که بتواند درب را باز نماید. با خراب شدن قفل می توان با کمک یک پیچ گوشتی آن را باز نمود. پس از این که قفل و ساچمه ها را خارج کرده و دستکاری شد باید دقت نمایید که حتماً قفل درب ضد سرقت را عوض نمایید.

🔶۲) آیا درب ضد سرقت فقط بسته شده است؟

اگر درب ضد سرقت شما فقط بسته شده و قفل نشده است باز هم جای امیدواری دارید و کار شما به سختی کار قبلی نمی باشد. می تواند با کمک کارت های بانکی، کارت های تلفن یا موارد شبیه به این قفل را باز نمود. باز نمودن درب های آپارتمان با کارت های اعتباری زیاد سخت نمی باشد ولی باید نکته ای را توجه نمایید که درب های ضد سرقت به دلیل امنیت بالاتر فاصله یا درز کمتری نسبت به درب های معمولی دارند و به همین دلیل باز نمودن درب های ضد سرقت بسیار کار سخت و همچنین کار زمان بری است و ممکن است هر فردی نتواند آن را انجام دهد.

🔶۳) کلید پشت درب ضد سرقت جا مانده است یا خیر؟

به دلیل این که درب های ضد سرقت امنیت بالایی را دارند باز نمودن آن ها بدون قفل درب تنها راهی است که از تخریب درب جلوگیری نمود. در صورتی که کلید در پشت درب ضد سرقت بماند باید حتماً قفل عوض شود و چاره ای جز عوض نمودن قفل با کمک کلیدساز خبره نمی باشد. حتی می توان برای قفل درب ضد سرقت کلید جدیدی را ساخت و مشابه قفل های دیگر قابل انجام می باشد. البته ساخت این کار کمی زمان بر می باشد و روش هایی که در بالا تعریف شد زمان کم تری را خواهد گرفت. در حالتی که کلید پشت درب ضد سرقت جا مانده باشد این روش هم جوابگو نمی باشد.

🔶باز نمودن درب ضد سرقت با کارت

در صورتی که کلید درب ضد سرقت شما گم شد و نیاز دارید با کارت اعتباری آن را باز نمایید مراحل زیر را انجام نمایید.
🔹مرحله اول : کارتی مانند کارت بانکی را که بزرگ و سفت باشد را انتخاب نمایید.
🔹مرحله دوم : کارت را در بخش شکاف عمودی که بین درب ضد سرقت و چارچوب درب است، بگذارید.
🔹مرحله سوم : کارت بانکی را در بخش شکاف به سمت پایین کشیده و درب را هم به سمت داخل منزل فشار دهید.
🔹مرحله چهارم : کارت در این مرحله می تواند زبانه را به عقب هل دهد و درب ضد سرقت شما بدون کلید باز گردد.

دقت نمایید که باز نمودن درب های ضد سرقت که قفل شده است نیاز به مهارت زیادی دارند و در صورتی که کلیدساز متبحر نباشد می تواند به درب ضد سرقت شما هم آسیب وارد نماید. پس انتخاب کلید سازی با تجربه از اولین قدم برای انجام کار می باشد. در صورتی که قفل درب ضد سرقت از جنس خوبی انتخاب شده باشد باز نمودن درب هم بسیار سخت می شود و نیاز به کلید ساز حرفه ای خواهد بود. کافیست جهت باز نمودن، تعمیرات قفل درب های معمولی و ضد سرقت خود می توانید در هر زمان از شبانه روز و در هر منطقه از تهران با شماره تلفن با شماره☎️ ۰۹۱۲۲۳۴۲۶۹۶ (کلیک جهت تماس) تماس بگیرید و کارشناسان را در محل خود داشته باشید.

روش های باز کردن درب ضد سرقت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *