علت کار نکردن درب بازکن در آیفون الکتروپیک

علت کار نکردن درب بازکن در آیفون الکتروپیک

با نصب درب بازکن برقی و اتصال آن با آیفون تصویری یا صوتی دیگر نیازی به بازکن کردن درب بصورت حضوری نیست. وجود درب بازکن های برقی چون سیزا یا قفل زنجیری باعث می شود که شما حتی در آپارتمان های چند طبقه به راحتی با فشردن کلید آیفون درب را باز کنید. علت کار نکردن درب بازکن در آیفون الکتروپیک می تواند به دلایل مختلفی چون فرسوده شدن سیمکشی ، ضعیف شدن مانیتور آیفون، سوختن قفل درب بازکن یا …باشد که برای درست کردن آن می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۰۹۵۳۵۱۹۲ تهران کلید تماس بگیرید.

نصب قفل برقی سیزا و برندهای دیگر چون تابا یا قفل زنجیری زیاد سخت نیست و با مقالاتی که در سایت تهران کلید منتشر کرده ایم به راحتی می توانید آنرا نصب کنید اما اگر مشکل از آیفون تصویری باشد و سیمکشی مشکل داشته باشد این یک کار تخصصی است و بهتر است کار را به گروه تهران کلید بسپارید.

دلایل کار نکردن درب بازکن آیفون های الکتروپیک

خراب شدن شاسی کلید درب بازکن آیفون تصویری و صوتی

اگر با زدن کلید آیفون تصویری یا صوتی درب آپارتمان باز نمی شود و تنها مشکل برای واحد یا طبقه شماست و دیگر همسایه های آپارتمان با زدن کلید آیفون می توانند درب را باز کنند مسلما مشکل از خراب شدن شاسی درب بازکن است. توسط کارشناس شاسی دوباره لحیم می شود.

ضعیف شدن مانیتور آیفون تصویری

اگر سالهاست که از آیفون تصویری استفاده می کنید ممکن است با ضعیف شدن مانیتور آیفون مواجه شوید. تعویض مانیتور توسط کارشناس حل می شود.

اشکال در سیم کشی ساختمان

قطعی و آسیب دیدگی سیم کشی ساختمان از دلایل باز نشدن درب بازکن باشد و حتی امکان قطع بودن منبع تغذیه آیفون نیز وجوددارد که توسط کارشناس برطرف خواهد شد.

خرابی یا سوختن قفل بازکن

اگر هیچ یک از واحد ها قادر به باز کردن درب آپارتمان نیستند مسلما مشکل از قفل بازکن است که حتی ممکن است سوخته باشد که باید آنرا تعویض کنید.. البته می توانید با باز کردن درب بازکن به سیم آن دست بزنید شاید شل شده باشد.

سوختن برد اصلی آیفون تصویری

آخرین مشکل ممکن است از سوختن برد اصلی آیفون باشد که تنها کارشناس قادر به تشخیص آن است.

علت کار نکردن درب بازکن در آیفون الکتروپیک

1 دیدگاه در “علت کار نکردن درب بازکن در آیفون الکتروپیک

  • خرداد ۹, ۱۳۹۹ at ۱۲:۵۳ ب.ظ
    Permalink

    بسیار عالی

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.