مزایای قفل و دستگیره دیجیتال

👈دستگیره های دیجیتال در انواع مختلفی در بازار عرضه می شوند و طراحی زیبا و متنوعی دارند. برای خرید دستگیره های دیجیتال توصیه می کنیم به مراکز معتبر مراجعه کنید و تنها به برندهای مطرح دارای خدمات پس از فروش و گارانتی اعتماد کنید. در صورتی که شما هم نیاز به خرید و یا تعمیرات انواع  قفل دارید می توانید جهت مشاوره و خرید ☎با شماره ۰۹۱۲۲۳۴۲۶۹۶(کلیک جهت تماس)فقط در سطح تهران تماس بگیرید. تهران کلید ارائه کننده انواع قفل هاو همچنین تعمیرات آن ها در تامین امنیت شما عزیزان می باشد.

⚪️معرفی دستگیره دیجیتال و مزایای آن

دستگیره دیجیتال در یکی از بهترین و ایمن ترین انواع دستگیره ها برای درهای خانه و محل کار است. این دستگیره ها برای نصب بر روی انواع درهای ادارای مانند درب کتابخانه، بیمارستان، اداره و مدارس بسیار مناسب هستند. قفل این دستگیره ها قابلیت کنترل دقیق ورود و خروج از منزل و اداره را فراهم کرده و از این جهت ضریب ایمنی بالایی دارند.

 ⚪️مزایای دستگیره های دیجیتال نسبت به انواع قدیمی آن

  • 🔅امنیت بالاتر
  • 🔅قیمت های متنوع از ارزان تا گران
  • 🔅قابلیت نصب سریع و آسان
  • 🔅خدمات پس از فروش و گارانتی
  • 🔅تنوع بالا
  • و . . .

✅یکی از مزایای مهم این نوع دستگیره ها امکان برنامه ریزی مجدد، آسان و راحت آنها در هر زمانی است. در صورت حذف یکی از کارکنان به دلایل مختلف (بازنشستگی، ترک شغل، اخراج و …) این دستگیره ها را می توان مجددا برنامه ریزی کرد.

⚪️دستگیره دیجیتال در مدارس

👈دستگیره ها دیجیتال امکان کنترل دسترسی به همه مناطق ساختمان را فراهم کرده و به همین دلیل انتخاب بسیار خوبی برای نصب در مدارس هستند. با نصب دستگیره دیجیتال در مدارس می توان ورود و خروج دانش آموزان و معلمان را کنترل کرده و در پایان هر سال تحصیلی نیز جهت امنیت بیشتر رمزهای قفل را مجددا به روز رسانی کرد.

👈از دیگر مزایای نصب دستگیره دیجیتال ممانعت از ورود دانش آموزان یا معلمان به بخش های خصوصی است. تمامی این امکانات برای نصب دستگیره دیجیتال در منزل یا محل کار نیز صادق است.

✅با نصب دستگیره دیجیتال در منازل به راحتی می توانید ورود و خروج پرستار بچه و خدمتکار را کنترل کنید. برای ممانعت از ورود اشخاص خاص مثل خدمتکارانی که دیگر برای شما کار نمی کنند نیز می توان تنظیمات دستگیره درب دیجیتال را به راحتی تغییر داد.

⚪️مزایای دیگر دستگیره دیجیتال

  • 🔅مقاومت و استحکام بالا در برابر ضربه و فشار
  • 🔅طراحی زیبا و مدرن که باعث افزایش زیبایی و نمای درب ساختمان می شود.
  • 🔅قابلیت دسترسی از طریق رمز ، کارت ، کلید مکانیکی و اثر انگشت
  • 🔅مجهز به پیشرفته ترین سیستم امنیتی و …

👈دستگیره دیجیتال بهترین انتخاب برای تامین امنیت خانه و محل کار شماست. این دستگیره ها را می توان با انواع روش های موجود امنیتی باز کرد و شما دیگر نگران جا گذاشتن کلید خود و پشت در ماندن نخواهید بود.

مزایای قفل و دستگیره دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *