چگونه یک صندوق قفل کشویی مخفی زیر خودرو بسازیم؟

چگونه یک صندوق قفل کشویی مخفی زیر خودرو بسازیم؟

وجود یک مکان مخفی در ماشین برای قرار دادن مدارک و اشیاء مهم در آن می تواند بسیار مفید باشد زیرا هر چند خودروی شما در صورت گم شدن، در مدت زمان کوتاهی به دلیل وجود ردیاب خودرو پیدا خواهد شد اما سارق می تواند در این مدت زمان کوتاه اشیاء با ارزش درون خودرو را سرقت کند.

داشبوردهای خودروها برای نگهداری اشیاء مختلف  طراحی شده  است اما متاسفانه به راحتی قابل باز کردن می باشند. با ما همراه باشید تا روش ساخت یک صندوق قفل کشویی مخفی زیر خودرو برای نگهداری اشیاء با ارزشتان را به شما آموزش دهیم.

چگونه یک صندوق قفل کشویی مخفی زیر خودرو بسازیم؟

  1. تهیه جعبه صندوق ایمن

ابتدا لازم است شما یک جعبه صندوق مخصوص مطابق شکل را از فروشگاه تهیه کنید. این جعبه باید محکم باشد و گنجایش لازم برای اجناس شما را داشته باشد.

  1. نصب ریل فلزی زیر صندلی خودرو

در این مرحله باید ریل فلزی زیر صندلی خودرو نصب کنید تا به همراه ریل فلزی نصب شده روی صندوق امکان حرکت صندوق را فراهم نماید. برای نصب این ریل باید از دریل استفاده کنید.

  1. روپلاک یک ریل فلزی دیگر روی صندوق مخفی

در پایان یک ریل فلزی جدید را از طریق روپلاک بر روی صندوق کشویی متصل نمایید. این مساله به حرکت صندوق کمک خواهد کرد. در صورت خطر سرقت این صندوق مخفی مکانی بسیار مناسب برای در دسترس نبودن و مخفی کردن وسایل با ارزش شما است.

 

چگونه یک صندوق قفل کشویی مخفی زیر خودرو بسازیم؟
کلیدواژه‌ها:

1 دیدگاه در “چگونه یک صندوق قفل کشویی مخفی زیر خودرو بسازیم؟

  • مهر ۱۸, ۱۳۹۷ at ۷:۵۸ ب.ظ
    Permalink

    سلام وقت بخیر شما این صندوق رو دارید ؟ خودتون نصب مبکنبد ؟

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.