آشنایی با بهترین برندهای آیفون تصویری

آشنایی با بهترین برندهای آیفون تصویری

آشنایی با بهترین برندهای آیفون تصویری

آیفون تصویری کوماکس

آیفون تصویری کوماکس COMMAX یکی از بهترین و محبوب ترین برند آیفون تصویری موجود در جهان است که در ساخت آن از آخرین فناوری های روز استفاده شده است. این آیفون های تصویری ساخت شرکت کوماکس کره جنوبی بوده و تاکنون گواهی نامه ها و استاندارد های جهانی و معتبر زیادی را کسب کرده است.

هم اکنون این برند آیفون تصویری به بیش از ۱۲۰ کشور جهان صادر می شود که کشور ما نیز از جمله همین کشورهاست. وضوح بالا، تصویر شفاف و کیفیت عالی صدا، این برند را از سایر برندهای آیفون تصویری موجود در بازار مجزا کرده است.

آشنایی با بهترین برندهای آیفون تصویری

یکی از معضلات خرید این آیفون های تصویری وجود انواع نمونه های تقبلی آن در بازار است که پیش از این در مقاله ای دیگر به تفضیل به این موضوع پرداخته ایم. برای نحوه تشخیص آیفون تصویری کوماکس اصلی از نوع تقلبی آن بهتر است مقاله مورد نظر را مطالعه کنید.

آشنایی با بهترین برندهای آیفون تصویری

آیفون تصویری سوزوکی

آیفون تصویری سوزوکی SUZUKI یکی دیگر از مشهورترین و بهترین برندهای آیفون تصویری موجود در بازار ساخت است. این برند آیفون های تصویری ساخت یک شرکت ژاپنی مستقر در سنگاپور است که خیلی زود راه خود را به بازارهای بین المللی باز کرد.

طرح های مختلفی از آیفون های تصویری در بازار موجود است که در اندازه های متنوعی مانند ۴٫۳ اینچ و ۷ اینچ قابل خریداری است. برخی از مدل های آیفون تصویری سوزوکی دارای حافظه بوده و قابلیت ذخیره تصاویر و فیلم مراجعه کنندگان را دارند.

آیفون تصویری سوزوکی

نوع جدیدی از این آیفون های تصویری به بازارها عرضه شده که دارای صفحه لمسی (Touch) هستند. صفحه نمایش اغلب آیفون های تصویری از نوع LCD-TFT است اما آیفون تصویری سوزوکی دارای صفحه نمایش LED-TFT میباشد.

آیفون تصویری ویدکس

آیفون تصویری ویدکس VIDEX یکی دیگر از محبوب ترین و مشهورین برندهای آیفون تصویری در جهان است. این آیفون تصویری ساخت یک شکرت ایتالیایی به همین نام هستند که محصولات آنها به بیش از ۵۰ کشور دنیا صادر می شود. این شرکت در زمینه ساخت انواع درب بازکن صوتی / تصویری، اینترکام دیجیتال، خانه هوشمند، درب بازکن تصویری تحت شبکه و … فعال می باشد.

آشنایی با بهترین برندهای آیفون تصویری

آیفون تصویری تکنما

آیفون تصویری تکنما TAKNAMA یکی از نام های آشنا در این زمینه است. این شرکت ایرانی کار خود را از سال ۱۳۸۰ در ایران آغاز کرده و خیلی زود به یکی از بهترین و قدرتمندترین شرکت ها در زمینه طراحی و تولید آیفونهای تصویری مبدل شد.

این شرکت ایرانی امکانات جذابی به محصولات خود اضافه کرد که یکی از جالب ترین آنها امکان ارتباط بین واحدها و ارتباط با نگهبانی است. این قابلیت ابتدا به صورت پیش فرض به گوشی آیفون تصویری اضافه شد اما به دلیل استقبال بالا به یکی از بهترین ویژگی های این آیفون تصویری مبدل شد.

آیفون های تصویری تکنما را میتوان با تعداد کمی رشته سیم (۷ تا) برای ساختمان های بزرگ نیز نصب نمود. امروزه این آیفون های تصویری وطنی محبوبیت خاصی در بازار بدست آورده اند و برای نصب در ساختمان های بزرگ و مجتمع های مسکونی و تجاری خریداری می شوند.

آیفون تصویری تکنما

از مزایای مهم این آیفون های تصویری میتوان به هزینه پایین در کابل کشی و ارتباط بین واحد ها و نگهبانی اشاره کرد.

اغلب آیفون های تصویری پس از نصب در ایجاد ارتباط برای تعداد واحد های بالا با مشکل ضعیف شدن صدا و یا پایین آمدن کیفیت تصویر مواجه بودند اما محصولات تکنما این مشکل را کاملا برطرف کرده و به همین دلیل خیلی زود به یک رقیب جدی برای برندهای خارجی آیفون تصویری موجود در بازار مبدل شدند.

در سالهای اخیر آیفون های تصویری تکنما شهرت و محبوبیت خاصی در بازار ایران کسب کرده و هر ساله کیفیت محصولات خود را افزایش می دهد.

آیفون های تصویری تکنما در اندازه های و قابلیت های متنوعی به بازار عرضه می شوند که از مهمترین این قابلیت ها میتوان به ارتباط داخلی واحد به واحد، ارتباط با نگهبانی، قابلیت نصب حافظه، قابلیت دایورت تماس و تنوع در طرح و رنگ اشاره کرد.

بهترین آیفون های تصویری موجود در بازار

آیفون تصویری سیماران

آیفون تصویری سیماران SIMARAN یکی دیگر از برندهای آیفون تصویری محبوب در بازار ایران است. شرکت سیماران از دهه ۵۰ تاکنون در زمینه تولید و توسعه سیستمهای حفاظتی و نظارتی در ایران فعالی داشته و محصولات متنوع و باکیفیتی را روانه بازارها کرده است.

این شرکت همواره با ارائه قابلیت های جدید یکی از نوآورترین شرکتها در زمنیه ساخت و تولید آیفون های تصویری در کشور بوده و تا امروزه کار خود را با قدرت ادامه میدهد. آیفون های تصویری سیماران در انواع و طرح های متنوعی در بازار موجود بوده و رقیبی جدی برای نمونه های خاجی آیفون های تصویری هستند.

آیفون تصویری سیماران

این شرکت با به کارگیری نیروهای خلاق در زمینه سیستم های حفاظتی و نظارتی توانسته است محصولات درب باز کن تصویری باکیفیتی را به بازارها عرضه کند که محبوبیت زیادی نیز در میان مردم کسب کرده اند.

آیفون های تصویری سیماران اغلب در دو مدل سیم کشی متفاوت ساخته می شوند. نوع اول این آیفون های تصویری نوع ساده آن بوده که برای کار با آن به سوئیچر نیاز دارید اما در نوع دوم آن که از سیستمهای کدینگ استفاده شده به جای سوئیچر به دیکودر نیاز است و هر چهار واحد با یک قطعه دیکودر کار میکند.

آشنایی با بهترین برندهای آیفون تصویری

آیفون تصویری سیماران

شرکت سیماران اولین محصولات خود را با الگوبرداری از شرکت کوماکس ساخته و روانه بازار کرد اما امروزه با وجود مهندسین خلاق خود توانسته به بک برند کاملا مستقل و موفق در این زمینه مبدل شود. محصولات جدید آیفون تصویری سیماران منحصر به این شرکت بوده و در بیش از ده مدل متنوع روانه بازارها شده اند.

مدل های آیفون تصویری سیماران در دو مدل بدون حافظه و با حافظه ساخته شده اند و تمامی محصولات این شرکت دارای ضمانت نامه ۳۰ ماهه هستند. گارانتی این آیفون های تصویری در پشت آنها درج شده و در صورت بروز هر گونه مشکلی در مدت زمان گارانتی، شرکت سازنده برای تعویض و تعمیر آنها اقدام خواهد کرد.

توصیه میکنیم آفون های تصویری سیماران را از نمایندگی های مجاز این شرکت خریداری کنید که هم کار نصب آیفون تصویری را انجام داده و هم در صورت بروز مشکل در زمان گارانتی به شما خدمات لازم را ارائه میکنند.

بهترین آیفون های تصویری موجود در بازار

آیفون تصویری تابا

تابا TABA یکی دیگر از بهترین برندهای آیفون تصویری ساخت ایران است که در ابتدا آیفونهای تصویری سیاه و سفید را ساخته و روانه بازارها میکرد. الگوی اولیه ساخت این آیفون های تصویری کاملا مشابه آیفون های کوماکس بود اما با گذشت زمان تغییرات مختلفی در طراحی آنها اعمال شده و این برند را به یک کاملا مستقل و موفق در این زمینه تبدیل کرد.

به مرور زمان و با ورود دوربین و صفحه نمایش های رنگی، شرکت آیفون های تصویری تابا مدلهای ۳٫۵ اینچ ۴ لینچ و ۷ اینچ رنگی را در انواع متنوعی ساخته و روانه بازار کرد.

آیفون تصویری تابا

این شرکت قابلیت های مختلفی چون حافظه داخلی را به اغلب آیفون های تصویری خود اضافه کرد که موجب تفاوت محسوس این برند از سایر برندهای ایرانی شد. تابا با ارائه این قابلیت ها و یک قیمت حداقل و رقابتی شرکت های دیگر مانند الکتروپیک و سیماران را نیز تحت تاثیر خود قرار داد. شرکت آیفون تصویری تابا یک برند باسابقه و موفق در بازار ایران است که هر ساله مدل های جدید و متنوعی را با بازار عرضه میکند.

آشنایی با بهترین برندهای آیفون تصویری
کلیدواژه‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.