۱۵ روش برای باز کردن درب خودرو و خانه

جا گذاشتن سوئیچ داخل ماشین و گم کردن آن یک کار غیر قابل اجتناب است که ممکن است برای شما هم رخ دهد. چند روز پیش همین اتفاق برای یکی از دوستان من رخ داد و هنگام پیاده شدن و بستن درب فراموش کرده بود که سوئیچ خودرو را بردارد کلی استرس و دلهره داشت و به من زنگ زد و آدرس کلیدسازی را می‌خواست.

جا گذاشتن یا گم شدن سوئیچ خودرو و کلید خانه به معنای یک دردسر جدید است به خصوص اینکه شما سوئیچ یدکی خودرو را به همراه نداشته باشید در این مواقع با یک سرچ کوچک در اینترنت می‌توانید اقدام به باز کردن درب خودرو کنید.

متخصصین کلیدسازی شبانه روزی تهران کلید آماده کمک رسانی به تمام شهروندان تهرانی در تمام مناطق تهران می باشند. کافیست جهت باز نمودن، تعمیرات قفل درب های معمولی و ضد سرقت خود در هر زمان از شبانه روز و در هر منطقه از تهران با ما تماس بگیرید و کارشناسان را در محل خود داشته باشید.

تمامی سارقان از روش های کاربردی و ساده برای باز کردن درب خودرو استفاده می‌کنند

خیلی از ما تصور می‌کنیم که یک سارق خودرو چه هوش بالایی دارد در صورتی که خیلی از آنها هم با دیدن کلیپ های مختلف در اینترنت چنین روش هایی رو یاد گرفتند و تنها با چند تمرین ساده توانسته اند اقدام به باز کردن درب خودرو و خانه کنند.

هنگام گم شدن سوئیچ خودرو استرس نداشته باشید

مسلما گم شدن سوئیچ خودرو اولین و آخری باری نیست که برای هر کس رخ می‌دهد تنها کافیست یک کمی خونسرد باشید. بیش از ۸۰ درصد مردم گوشی لمسی دارند و به اینترنت وصل می‌شوند در این مواقع تنها کافیه توی سایت گوگل عبارت ” نحوه باز کردن درب خودرو” را سرچ کنید سایت های زیادی از جمله تهران کلید روش های مختلفی برای شما گذاشته اند تا بتوانید با دیدن کلیپ های آموزشی به راحتی درب خودرو را باز کنید.

یک کلیدسازی حرفه ای شوید

با دیدن این مقاله آموزشی به راحتی می‌توانید ۱۵ روش کاربردی و راحت برای باز کردن درب خودرو و خانه را مشاهده کنید و هنگام جا گذاشتن سوئیچ خودرو و کلید منزل بدون پرداخت هزینه اقدام به باز کردن قفل ماشین و خانه کنید.

آیا میخواهید بدون کلید درب خاصی را باز نمایید ما سعی میکنیم با روش های کارآمد به شما کمک نماییم تا مشکل شما را حل کنیم( پس باز کردن درب خودرو و خانه را از ما یاد بگیرید و دیگران را متحیر کنید).

در صورتی که با انواع درب منزل یا محل کار یا خودروی خود مشکل پیدا کردید و نمی توانید آن را درست کنید می توانید در هر منطقه ای از تهران که می باشید با کارشناسان کلید سازی شبانه روزی تهران کلید تماس بگیرید. تهران کلیددر تعمیر و یا ساخت انواع مدل های قفل درب های منازل و خودرو ها دارای سابقه طولانی می باشد.

مکانیزم قفل شدن ماشین ها متفاوت است

با پیشرفته شدن نوع ماشین مسلما مکانیزم قفل شدن خودروها هم متفاوت است؛ به عنوان مثال برای بستن درب خودرو ی پیکان باید حتما کلید را داخل قفل بزنید و آنرا قفل کنید و ریموت کنترل برای ماشین وجود ندارد در صورتی که مدل های جدیدتر همگی قفل برقی دارند و برای باز کردن آنها بایستی ریموت کنترل داشته باشیم. قطعا روش های ممکن برای تمامی ماشین ها کارساز نباشد بنابراین اگر با دیدن تمامی کلیپ های آموزشی نتوانستید درب خودرو را باز کنید نگران نباشید و سریعا با کلیدسازی تهران کلید تماس بگیرید.

می توانید مقاله مرتبط زیر را هم مطالعه نمایید:

درب اتوماتیک ریموت دار


سیستم قفل مرکزی خودرو چیست؟

سیستم قفل مرکزی خودرو به سیستمی گفته می‌شود که با باز کردن و قفل کردن درب راننده تمامی درب های خودرو باز و قفل می‌شوند. برخی اوقات ممکن است قفل درب راننده کار نکند که موارد زیر دلیل خرابی آن می‌تواند باشد:

 • درآمدن میله سوئیچ از خار پلاستیکی
 • بیرون آمدن سری محرک از پین قفل
 • وجود لقی و عدم اتصال در کانکتور مستر سوئیچ یا رله
باز کردن درب خودرو و خانه
عیب یابی سیستم قفل مرکزی خودرو
 • معیوب بودن (سوکت) مستر سوئیچ
 • معیوب بودن دسته سیم خودرو
 • معیوب بودن رله تایمر قفل مرکزی
 • خرابی دزدگیر

با روش های زیر می‌توانید اقدام به باز کردن قفل ماشین کنید

#۱ روش اول برای باز کردن درب خودرو می توانید از بند کفش خودتون استفاده کنید

در ادامه مقاله باز کردن درب خودرو و خانه اولین بار که این ویدیو رو من دیدم چشام گرد شد اما این روش حقیقت دارد. این ابزار رو هر کسی و در هر زمانی دارد. متاسفانه این روش فقط با قفل هایی کار می کند که آن ها را باید به سمت بالا بکشید .کافیست با بند کفش خود یک گره دایره ای بزنید.

همانطور که در کنار مشاهده می کنید سپس آنرا از بالا به داخل ماشین فرستاده و قفل ماشین را گرفته و سپس آن را به سمت بالا بکشیدتا قفل باز گردد. یادتان باشد که دزدگیر خود را سایلنت کنید تا صدای آن باعث آزاد همسایه ها و تماس با پلیس نشود .


#۲ روش دوم اگر جالباسی فلزی اطرف خود دارید به راحتی می‌توانید درب ماشین را باز کنید

این یکی از روش هایی هست که من با اون آشنایی خوبی دارم. من یادمه پدرم سال قبل با استفاده از یک میله جالباسی درب ماشین خودمون را باهاش باز کرد. یادمه داشتم با دقت بهش نگاه میکردم که مثل یک جادوگر تونست درب ماشین را باز کنه. کافیه که قسمت قلاب جالباسی را از کنار پنجره به سمت داخل فرستاده و با چرخاندن قلاب آنرا به قفل قلاب کنید و با بالاکشیدن آن قفل به سمت بالا حرکت کند. بعد از آن دیگه درب خودرو باز میشه به همین سادگی.

فقط کافیه یکبار با دقت فیلم را ببینید. اگر شما ترجیح می دهید از نسخه پلاستیکی جالباسی به جای فلزی استفاده نمایید توضیه می کنم یک روش دیگر باز کردن درب خودرو را امتجان کنید.


#۳ روش سوم برای باز کردن خودرو از میله فلزی و پیچ گوشتی استفاده کنید

تنها چیزی که شما نیاز دارید استفاده از یک پیچ گوشتی مارک فیلیپس و یک میله فلزی و ۳۰ ثانیه زمان می باشد. استفاده از هر وسیله فلزی باعث میشود که به درب خودرو از داخل و بیرون آسیب برساند پس تا جای ممکن احتیاط به خرج دهید که به درب خودرو آسیبی وارد نگردد.


#۴ روش چهارم برای باز کردن درب خودرو : استفاده از slim jim

اگه علاقه به فیلم های هالیوودی داشته باشید احتمالا چند باری استفاده از slim jim در فیلم های هالییودی دیده اید. slim jim یک میله فلزی با یک بر آمدگی در قسمت ابتدایی آن که از پنجره ماشین وارد و با کشیدن به سمت بالا درب خودرو را باز میکند. در فیلم ذیل به طور کامل این فرایند تشریح میگردد.


#5 روش پنجم برای باز کردن درب خودرو : استفاده از کیسه هوا کوچک

ابزار لازم: کیسه هوا کوچک،یک تیکه چوب، یک میله فلزی .در ابتدا کار شما تکه چوب را داخل یک رویه پلاستیکی چون جعبه موس کامپیوتر قرار دهید تا هنگام باز کردن لایه بالای در آنرا قرار دهید و به ترتیب کیسه هوا را لای درب خودرو قرار دهید و باد کنید تا کم کم لای در بیشتر باز شود سپس در مرحله دوم میله فلزی را که سر آن خمیده شده است به سمت دستگیره درب باز کن خودرو ببرید و با کشیدن آن به سمت داخل ماشین درب باز می شود.

با دقت کیپ آموزشی زیر را مشاهده کنید تا بتوانید درب ماشین خود را باز کنید.


#۶ روش ششم برای باز کردن درب خودرو : استفاده از نوار پلاستیکی

در این روش تنها کافیست یک نوار پلاستیکی بلند تا کنید و هنگامی که تیکه چوبی را کنار درب خودرو می گذارید به صورت آهسته نوارپلاستیکی را وارد درب خودرو کنید و به دو دکمه قفل برسانید و سریعا آنرا بالا بکشید تا درب خودرو باز شود.


#۷ روش هفتم برای باز کردن درب خودرو : استفاده از  توپ  تنیس

یکی دیگر از روش هایی که با استفاده از آن می توانید درب خودرو خود باز کنید استفاده از یک توپ تنیس ساده است. شما در ابتدا باید یک سوراخ در توپ تنیس ایجاد کنید و سپس با گذاشتن آن روی درب خودرو اقدام به باز کردن خودرو کنید.

باز کردن درب خودرو و خانه

#۸ روش هشتم برای باز کردن درب خودرو با کلیدسازان تماس بگیرید

بعضی وقتها ممکن است به دلیل خرابی قفل مرکزی خودرو حتی روش های بالا نتواند به کمک شما بیاید. شما می توانید با زنگ زدن به انواع کلیدساز که سایت تهران کلید دارای کلید سازان سیار در تمام نقاط تهران می توانید سریعا یک کلید ساز را کنار خود داشته باشید تا بتوانید سریعا درب ماشین خود را باز کنید.

باز کردن درب خودرو و خانه

#۹ روش نهم با پلیس تماس بگیرید

در این زمان شما می توانید یک روش بهتر در پیش بگیرید که آن تماس گرفتن با پلیس می باشد. تمامی ماموران نیروی انتظامی تمام وسایل مورد نظر را برای باز کردن درب خودرو به همراه دارند.

باز کردن درب خودرو و خانه

با روش های زیر امکان باز کردن درب خانه بدون استفاده از یک کلید وجود دارد

چقدر سخت است که بعد از یک روز کاری سخت به خانه بیایید و متوجه شوید که کلید خانه را دفتر جا گذاشته یا گم کرده اید. حالا باید به دنبال یک کلیدسازی خوب باشید و کلی هزینه بپردازید. شما می توانید با خواندن آموزش های سایت تهران کلید اقدام به باز کردن کلید خانه خود کنید. البته باید به این نکته توجه کنید که نحوه باز کردن درب خانه بسته به نوع قفل آن دارد که قفل های پیچیده سختی های خود را دارد.

باز کردن درب خودرو و خانه

#۱ روش اول برای باز کردن درب خانه از کلید Bump استفاده کنید

کلید Bump  به کلید های مخصوصی گفته می شود که برای باز کردن قفل های پین دار استفاده می شود. البته این نوع کلید تنها برای قفل درب های معمولی استفاده می شود. قفل خانه های معمولی اکثر کلید یک طرفه لازم دارد به همین دلیل استفاده از کلید Bump  بسیار کار آمد است اما قفل ماشین ها نیاز به کلید دو طرفه دارد پس استفاده از کلید Bump  کار ساز نمی باشد.

استفاده از کلید Bump
در باز کردن درب خودرو و خانه
استفاده از کلید Bump

#۲ روش دوم با یک کلیدسازی حرفه ای تماس بگیرید

در این روش نیازی به انجام کار خاصی ندارید بلکه شما می توانید با رفتن به سایت های معروف کلید سازی چون سایت تهران کلید به آنها اطلاع دهید تا سریعا یک کلید ساز به درب خانه شما بیاید و در را باز کند.


#۳ روش سوم برای باز کردن درب خانه از گیره کاغذی استفاده کنید

در این روش کافیست از وسایل مورد نیاز کلید سازی یعنی گیره کاغذی استفاده کنید که در کلیپ زیر به صورت کامل به آن اشاره شده است.

می توانید مقاله مرتبط زیر را مطالعه نمایید:

استفاده از سنجاق کاغذ برای باز کردن قفل آویز#۴ روش چهارم برای باز کردن درب خانه : استفاده از چاقوی کره

شما می توانید با استفاده از چاقوی کره و دیگر وسایل مورد نیاز اقدام به باز کردن درب منزل خود کنید.


#۵ روش پنجم برای باز کردن درب خانه از دو عدد پین بابی استفاده کنید

شاید هنگام باز کردن قفل درب منزل خود نگران آن باشید که چگونه بخواهیم آن را باز کنیم کافیست در این مواقع از پین های بابی استفاده کنید. کافیست با نگاه کردن کلیپ زیر نحوه باز کردن درب منزل را یاد بگیرید.

یکی از پین ها را در داخل قفل و قسمت پایین نگه دارید. پین دوم را به داخل قفل فرو کنید و با آن بازی کنید تا پین ها قفل به جای خود ست شوند.#۶ روش ششم برای باز کردن درب خانه از کارت اعتباری استفاده کنید

هنگامی که شما خسته به خانه میرسید ممکن است کلید خود را گم کرده باشید در این هنگام اگر درب منزل خود را قفل نکرده باشید و تنها درب منزل شما بسته باشد و چند کلیده نکرده باشید می توانید با استفاده از کارت های اعتباری و با خم کردن کارت در بین لایه در و دستگیره درب اقدام به باز کردن درب خانه کنید. البته بهترین کارت اعتباری برای این کار کارت های لمینت می باشد.


#روش هفتم: باز کردن درب با پیچ گوشتی

یکی از روش های ابتدائی برای ورود به منزل در صورت نداشتن کلید، استفاده از پیچ گوشتی با نوک تیز است. تیزی پیچ گوشتی باید به حدی باشد که وارد قفل درب شود. پس از اینکه پیچ گوشتی وارد قفل شد آن را به آرامی به سمت راست یا چپ بچرخانید تا درب باز شود. توجه داشته باشید که این روش یک راه اضطراری بوده و ممکن است باعث آسیب رسیدن به قفل شود. برای قفل های الکترونیکی این روش کارایی نداشته و باعث آسیب رسیدن به آن می شود.

#روش هشتم: باز کردن درب با استفاده از چاقوی تیز

چاقوی باریک و تیز مانند کارت بانکی عمل کرده و با قرار گرفتن میان شکاف درب می تواند آن را باز کند. این کار در مواقعی که وسائل دیگر در دسترس شما نیست، کاربرد داشته و ممکن است روی درب خراش ایجاد کند.

#روش نهم: استفاده از روغن برای درآوردن کلید شکسته

اگر کلید در قفل شکست و مقداری از آن در قفل گیر کرد، می توان کمی روغن درون قفل ریخت و سپس با ابزارهایی مانند انبردست، دم باریک یا موچین کلید شکسته شده را از قفل بیرون کشید.

#روش دهم: استفاده از اره مویی برای خارج کردن کلید شکسته

اگر کلید درون قفل شکسته باشد، اره مویی با تیغه های برجسته می تواند به باقی مانده کلید در قفل گیر کرده و آن را بیرون بکشد. برای این کار باید کمی صبور بوده و مطمئن شوید تیغه های اره با لبه های قفل درگیر شده است.

#روش یازدهم: ترکیب چسب قطره ای و سوزن برای باز کردن درب

کلید شکسته شده در درب را می توان با ترکیب سوزن و چسب از قفل خارج کرد؛ به این صورت که یک سمت سوزن را چسب قطره ای زده و وارد قفل می کنید؛ قطعه شکسته شده به سوزن می چسبد و می توانید آن را بیرون بکشید. این روش ممکن است نیاز به چند بار تکرار داشته باشد.

روش دیگر جهت باز کردن قفل درب اتاق

در صورتی که به هر دلیل مانند گم شدن کلیدتان یا شکستن آن پشت درب ماندید و برای اینکه وارد منزل یا محل کار خود شوید عجله ندارید از امن ترین راه یعنی انتخاب یک کلید ساز معتبر استفاده کنید. کلیدساز با ابزاری که دارد می توان درب را به راحتی باز کند.

راه دیگری برای اینکه این موضوع گم شدن یا شکستن کلید اتفاق نیوفتد هم وجود دارد. شما می توانید مدل قفل خود را عوض کنید تا خیالتان آسوده باشد. در ادامه بیشتر در این مورد صحبت خواهیم کرد.

انواع مختلف قفل درب اتاق

قفل های درب از نوع ساده و قدیمی درب چوبی یا درب های اتاق وجود دارند که در مدل های کلیددار آن اگر مشکلی پیش بیاید باعث می شود که پشت درب بمانید. انواع قفل درب چوبی مانند قفل ضدسرقت، قفل سوئیچی و مدل قفل کلیدی می باشد.

 • قفل مدل کلیدی : در قدیم مدل قفل کلیدی ساده بهترین قفل محسوب می شد ولی با مشکلاتی مانند شکستن قفل داخل قفل آن دیگر محبوبیت گذشته را ندارد. بیشترین مشکلات مربوط به پشت درب ماندن از این قفل می باشد.
 • قفل مدل سوئیچی: از قفل‌های قدیمی که در گذشته برای درب‌های چوبی زیاد استفاده می شود قفل سوئیچی بوده است که دارای بدنه فلزی بوده و نیاز به دستگیره و سیلندر مخصوص خود دارد.
 • قفل مدل ضد سرقت: قفل های ضدسرقت به نسبت قفل های معمولی دارای ساختار پیچیده تر بوده و باعث می شود که امنیت بیشتری را داشته باشند ولی در صورتی که کلید آن را گم کنید حتما باید از یک کلیدساز برای بازگشایی درب استفاده نمایید.
 • قفل مدل هوشمند: از نمونه های جدید انواع قفل نمونه قفل هوشمند می باشد که در چندین مدل مانند قفل کارتی، قفل اثرانگشتی و قفل رمز عبور ایجاد شده است.
راهکارهای پیشگیری از ماندن در پشت درب

مواردی مانند فراموش کردن کلید، جا گذاشتن کلید پشت درب و یا شکستن کلید در قفل ممکن است برای هر فردی اتفاق بیفتد که علاوه بر تلف شدن وقت، استرس زیادی به همراه دارد. در این مقاله راهکارهایی برای باز کردن درب در صورت نبودن کلید بیان شد و همچنین می توان از کلیدساز برای گشودن درب کمک گرفت؛ ولی بهترین کار این است که با بکارگیری روش هایی از پیش آمدن چنین مشکلی جلوگیری کرد.

 • کلیدتان را همیشه همراه داشته باشید!

یک توصیه ابتدائی و ساده این است که حتی اگر برای لحظه ای می خواهید از آپارتمان خارج شوید، کلید را همراتان داشته باشید. گاهی اوقات برای گرفتن یا دادن چیزی به همسایه، تمیز کردن جلوی درب آپارتمان یا پوشیدن کفش از منزل خارج می شوید و اگر پنجره ای در خانه باز باشد، باد سبب بسته شدن درب می شود. پس بهتر است همیشه کلیدتان را بردارید و یا یک شی در جلوی درب قرار داده تا از بسته شدن آن جلوگیری شود.

 • همراه داشتن کلید یدک درب منزل

گم شدن کلید یا جاگذاشتن آن در منزل از شایع ترین دلایل ماندن در پشت درب هستند که داشتن کلید یدک بهترین راهکار برای پیشگیری است. با داشتن کلید یدک دیگر نگران آسیب رسیدن به قفل یا درب در هنگام استفاده از اشیای نوک تیز برای باز کردن درب نیستید و همچنین هزینه ای بابت کمک گرفتن از کلیدساز پرداخت نمی کنید. بهتر است در برخی موارد حتی به جای کلید اصلی از کلید یدک استفاده کنید تا فقط یک کلید تحت فشار نبوده و دیرتر خراب شود. همچنین این کار باعث می شود کلید در قفل نشکند و عمر قفل نیز طولانی تر شود.

توجه داشته باشید که کلید یدک را نباید در دسترس و بیرون از منزل قرار دهید؛ برخی افراد این کلید را زیر پادری، پشت گلدان یا مواردی مشابه پنهان می کنند ولی سارقان به راحتی آن را پیدا می کنند. بهتر است کلید یدک را همیشه همراه خود داشته باشید.

 • تمیز نگه داشتن قفل درب منزل

ورود گرد و غبار به قفل پس ازگذشت زمان، منجر به گیر کردن قفل و آسیب رسیدن به آن می شود. اگر قفل‌های خود را تمیز نگه دارید و پس از یک دوره استفاده طولانی مدت توسط کلیدساز سرویس کنید، عمر آن را افزایش داده اید. کلیدسازها افراد را به نگهداری و سرویس دوره ای قفل ها تشویق کرده و می توان با اطمینان به آن ها، ایمنی قفل ها را افزایش و عمر آن ها را طولانی تر کرد.

 • جایگزین کردن قفل های ساده با هوشمند

بهترین راهکار برای رهایی از مشکل شکستن کلید یا فراموشی آن، جایگزینی قفل هوشمند با ساده بوده که مزایای بسیاری دارد. امنیت این قفل ها نسبت به قفل های معمولی بسیار بالاتر بوده و سارقین معمولا برای دزدی به سراغ این درب ها نمی روند.

این قفل ها انواع مختلف صفحه کلیدی، لمسی، بلوتوث، کارتی، بیومتریک و … دارند که با توجه به نیاز خود می توانید آن را تهیه کنید.

 • کمک گرفتن از قفل ساز حرفه ای

راهکارهایی که برای گشودن قفل درب در صورت نبودن کلید ذکر می شود، برای موارد اضطراری بوده که به کلیدساز دسترسی نداشته یا بسیار عجله دارید. در حالت عادی توصیه می شود به جای اینکه خودتان اقدام به باز کردن درب کنید، از کلیدساز حرفه ای کمک بگیرید. باز کردن درب با اشیای نوک تیز یا وارد کردن ابزارها به داخل قفل می تواند آسیب های جدی به آن زده که شما را مجبور به تعویض قفل کند. بنابراین ممکن است هزینه ای که برای کمک گرفتن از یک کلیدساز می کنید، کمتر از زمانی باشد که خودتان دست به کار شده و اقدام به باز کردن قفل می کنید.

توجه داشته باشید که برای باز کردن درب به سراغ افراد مبتدی نرفته و از کلیدسازان حرفه ای کمک بگیرید؛ زیرا آن ها با داشتن تجربه کافی بدون اینکه به درب یا قفل شما آسیب برسانند، درب را برایتان باز می کنند. همچنین کلیدسازان حرفه ای جدیدترین مدل قفل ها را شناخته و طبق آن اقدام به بازگشایی درب می کنند. برای قفل های هوشمند نیز بهتر است حتما از کلیدساز کمک بگیرید؛ زیرا مکانیسم این قفل ها با درب های معمولی تفاوت داشته و نیاز به دانش تخصصی در این زمینه دارند.

از چه قفلی استفاده کنیم که مشکل پشت درب ماندن ما حل شود؟

برخی افراد مشکل پشت درب ماندن را زیاد تجربه کرده اند و یا به دلیل خرابی مدام قفل همیشه دچار مشکل می شوند. از یک طرف هم استفاده از این مدل قفل های قدیمی به دلیل اینکه سارقان با سیستم آن ها به صورت کلی آشنایی دارند امنیت پایینی دارد. پس پیشنهاد می شود برای اینکه از این قفل ها و مشکلات آن ها در امان باشید از نمونه قفل های هوشمند استفاده کنید. این قفل های با امکاناتی که دارند باعث می شوند که مشکلاتی مانند شکستن کلید و یا پشت درب ماندن تکرار نشود.

نمونه های قفل هوشمند مدل اثرانگشتی یا مدل رمز عبور یا کارتی می باشند یا می توانید از مدل های ترکیبی آن بهره ببرید. در صورتی که مشکلات پشت درب ماندن شما زیاد تکرار می شود می توانید قفل های هوشمند را انتخاب کنید. قفل های هوشمند دارای ظاهری جذاب می باشند که دارای امنیت فوق العاده بالا و ایمنی بوده که به سارقان اجازه ورود را نخواهد داد و شما را از مشکلات بازگشایی درب بدون کلید آسوده خواهد کرد.

نتیجه گیری :

در بین روش هایی که گفته شد بهترین راه این است که به افراد متخصص در زمینه باز کردن درب خودرو و خانه اطمینان نمایید. پیشنهاد می شود در مواقعی که کلید خود را گم کرده اید در ابتدا اقدام به تعویض قفل درب منزل نمایید و از کلیدساز های با تجربه استفاده کنید. متخصصین کلیدسازی شبانه روزی تهران کلید آماده کمک رسانی به تمام شهروندان تهرانی در تمام مناطق تهران می باشند. کافیست جهت باز نمودن، تعمیرات قفل درب های معمولی و ضد سرقت خود در هر زمان از شبانه روز و در هر منطقه از تهران با ما تماس بگیرید و کارشناسان را در محل خود داشته باشید.

۱۵ روش برای باز کردن درب خودرو و خانه
خلاصه مطلب
۱۵ روش برای باز کردن درب خودرو و خانه
نام مقاله
۱۵ روش برای باز کردن درب خودرو و خانه
توضیحات
روش هایی ساده برای باز کردن درب خودرو و ماشین با وسایل ابتدایی و دسترس همگان
نویسنده
ناشر
کلید سازی تهران کلید

57 دیدگاه در “۱۵ روش برای باز کردن درب خودرو و خانه

 • آبان 20, 1396 at 12:07 ب.ظ
  Permalink

  خیلی مقاله جالبی بود ممنون

  پاسخ
  • آبان 20, 1396 at 1:02 ب.ظ
   Permalink

   با تشکر از شما بازدید کننده عزیز

   پاسخ
 • بهمن 28, 1396 at 3:13 ق.ظ
  Permalink

  سلام
  من یکی از روی کلید خونمون عکس گرفته
  کلید خونمون از این کلید کامپیوتریاس،میشه عکس رو نشون کلید ساز بده و از روی عکس براش کلید بسازن؟

  پاسخ
  • بهمن 28, 1396 at 7:58 ق.ظ
   Permalink

   سلام، برای ساخت کلید باید قالب گیری بشه مگه اینکه چندین مدل با اندازه های مختلف بسازه تا یکیش عمل کنه

   پاسخ
  • اردیبهشت 20, 1398 at 1:49 ق.ظ
   Permalink

   کلید کامپیوتری به این سادگی ها قابل باز شدن نیست. خیالتون راحت باشه

   پاسخ
   • تیر 24, 1398 at 4:40 ق.ظ
    Permalink

    اتفاقا کلیدهای کامپیوتری ساده تر از بقیه است و اگر پنج مدل کلید کامپیوتری داشته باشید تقریبا نوددرصد قفلها میتونی باز کنید مگر اینکه بدشانس یا منگل باشید.

    پاسخ
  • مرداد 5, 1398 at 2:24 ق.ظ
   Permalink

   سلام
   بله از طریق عکس هم امکان این که کلیدی ساخته باشه وجود داره .. کافیه مقیاس اون عکس رو به اندازه ی کلید دربیاره سپس مدل دندانه های اون کلید رو روی کلید خام پیاده کنه .. البته این مورد درمورد کلید های ساده که دندانه های انها در لبه ی کلید قرار دارن راحت تره

   پاسخ
  • اردیبهشت 8, 1400 at 1:35 ب.ظ
   Permalink

   کلید کامپیوتری به این معنی که روی کلید سریال هایی حک شده و فقط باید اون سریال ها با اشعه یا لیزر روی طرح کپی بشه

   پاسخ
 • تیر 29, 1397 at 11:22 ب.ظ
  Permalink

  خوب کار یاد دزدا میدین ماشالا

  پاسخ
  • تیر 31, 1397 at 0:19 ق.ظ
   Permalink

   دزدها سواد اینترنت ندارند. بعد هم خودشون این موارد را حفظ هستند

   پاسخ
  • اردیبهشت 20, 1398 at 1:50 ق.ظ
   Permalink

   برای نوع تفکرتون متاسف هستم. کسی که دزد میشه دزدی رو از تو اینترنت یاد نمیگیره

   پاسخ
 • شهریور 19, 1397 at 3:55 ب.ظ
  Permalink

  عالللللللی بود

  پاسخ
  • دی 12, 1399 at 4:54 ب.ظ
   Permalink

   متشکرم دوست عزیز

   پاسخ
 • مهر 19, 1397 at 7:21 ق.ظ
  Permalink

  بسیار عالی و سخاوتمندانه بود.

  پاسخ
  • دی 12, 1399 at 4:54 ب.ظ
   Permalink

   متشکرم دوست عزیز

   پاسخ
 • اردیبهشت 12, 1398 at 2:40 ب.ظ
  Permalink

  آقا دستتون درد نکنه، من ماشینم تو پارکینگ قفل شد کلیدم موند تو، با استفاده از جالباسی فلزی بازش کردم.

  پاسخ
  • اردیبهشت 20, 1398 at 1:51 ق.ظ
   Permalink

   خواهش میکنم. خوشحالی شما باعث غرور مجموعه ما میشه

   پاسخ
  • خرداد 14, 1400 at 5:11 ق.ظ
   Permalink

   اقای بی ام و..یک تیکه کاغذانش بزن بکن تو لوله اگزوز ماشینت که دود زیاد کنه و توی کاپوت جلو دود بره ..اونوقت کامپیوترماشینت فکرمیکنه اتش سوزی شده و اتوماتیک درب خودروت باز میشه..

   پاسخ
 • خرداد 27, 1398 at 12:57 ب.ظ
  Permalink

  سلام
  همه سایتا آموزش باز کردن درب اتاق و بدون کلید گذاشتن الا قفلای قدیمی ک کلیدای برنجی ۴-۵ سانتی لوله ای داشت،ازتون میخام اگر امکانش هشت این نمونه قفل و هم بذارید شاید ی بدبختی مث من در بدر دنبال روشش باشه

  پاسخ
  • دی 12, 1399 at 4:55 ب.ظ
   Permalink

   حتما دوست عزیز

   پاسخ
 • تیر 15, 1398 at 2:46 ب.ظ
  Permalink

  خیلی ممنون
  کلید ما تو ماشین جا مونده بود با روشاتون تونستم باز کنم

  پاسخ
  • دی 12, 1399 at 4:56 ب.ظ
   Permalink

   خواهش میکنم دوست عزیز

   پاسخ
 • مرداد 16, 1398 at 3:24 ق.ظ
  Permalink

  عالی بود واقعا گیر کرده بودیم نصفه شب کلید تو ماشین مونده بود صدای آجیر میداد به دادمون رسید این مقاله خوبتون
  ما که در پژو پارس رو باز کردیم

  پاسخ
  • دی 12, 1399 at 4:56 ب.ظ
   Permalink

   متشکرم دوست عزیز

   پاسخ
 • آبان 19, 1398 at 7:31 ب.ظ
  Permalink

  سلام
  هر چیزی که کسی آموزش بده ثواب داره هرچی میخواد باشه فقط استفاده کننده باید آدم باشه
  ممنون از آموزشاتون

  پاسخ
  • دی 12, 1399 at 4:57 ب.ظ
   Permalink

   خواهش میکنم دوست عزیز

   پاسخ
 • آبان 19, 1398 at 7:31 ب.ظ
  Permalink

  سلام
  هر چیزی که کسی آموزش بده ثواب داره هرچی میخواد باشه فقط استفاده کننده باید آدم باشه
  ممنون از آموزشاتون

  پاسخ
 • آذر 7, 1398 at 0:59 ق.ظ
  Permalink

  زیرو ایکس اینو خوب اومدی البته من دزد نیستم ولی ماشینم(۲۰۶)تا حالا ده تا در عوض کردم هربار سوییچ توش جا میمونه کلاف درو خم میکنم که یا میشکه یا دفرمه میشه??تو ۳۰ ثانیه در ماشینم رو باز میکنم اون یکی ماشینم رو که نگو(پراید)با پیچ گوشتی درش باز میکنم (میکنم تو قفل میچرخونم…..یا سیخ میکنم تو ابگیرش)
  و همینطور هم مقالتون خوب بود لذت بردم

  پاسخ
 • آذر 30, 1398 at 1:11 ق.ظ
  Permalink

  سلام، یه سوال اگر کلید پشت در جامونده باشه و قفل نخورده باشه میشه از روش کارت اعتباری استفاده کرد!؟ یا اینکه میشه با ترفندی کلیدی که پشت در مونده به بیرون هل داد تا بشه بازش کرد!؟

  پاسخ
  • دی 12, 1399 at 4:58 ب.ظ
   Permalink

   سلام وقت بخیر می توانید با شماره ۰۹۱۲۲۳۴۲۶۹۶ تماس گرفته و از کارشناس تهران کلید مشاوره بگیرید.

   پاسخ
 • بهمن 26, 1398 at 1:16 ب.ظ
  Permalink

  واقعا ازتون ممنونم خیلی خیلی، تونستم ماشینم رو با روش کش باز کنم با اینکه کلیدساز گفته بود چهار ساعت دیگه میام وای با کمک شما به کل کارام رسیدم
  ممنونم واقعا ازتون

  پاسخ
  • دی 12, 1399 at 5:02 ب.ظ
   Permalink

   ممنون دوست گرامی

   پاسخ
 • فروردین 18, 1399 at 9:03 ب.ظ
  Permalink

  سلام واقعا دمت گرم لوطی ما که کارمون را افتاد گیر کرده بودیم بد جور فدایی داری

  پاسخ
  • دی 12, 1399 at 5:01 ب.ظ
   Permalink

   متشکرم دوست عزیز

   پاسخ
 • فروردین 22, 1399 at 10:41 ق.ظ
  Permalink

  دمتون گرم.کار چند هزار شایدم چند میلیون ادم رو راه میندازید حالا گیرم یکی دوتا دزد هم باشن .یعنی اگه شما اموزش ندید دزدا میمیرن.نه بابا اونا کارشون رو بهتر از بقیه میدونن ولنگ نمیشن.اینا به اون اسکول هایی میگم که ناراحتن چرا اموزش میدین.

  پاسخ
  • دی 12, 1399 at 5:00 ب.ظ
   Permalink

   متشکرم دوست عزیز

   پاسخ
 • فروردین 20, 1400 at 0:28 ق.ظ
  Permalink

  خیلی خوب بود و من تونستم در ماشینم رو باز کنم عالی بود واقعا توی حچل افتاده بودم ولی با کمک شما نجات پیدا کردم

  پاسخ
 • اردیبهشت 20, 1400 at 0:07 ق.ظ
  Permalink

  با خدمات هم تماس گرفتم اما نتونست باز کنه
  چون برند ماشینم m6 2012 ساخت شرکت bmw هستش و به این راحتی ها باز نمیشه با این روش های شما که اصلا باز نمیشه

  والا الان ۱۲ ساعته موندم نمیدونم چیکار کنم

  کسی نیست بگه چیکار کنم ؟

  پاسخ
 • تیر 13, 1400 at 2:20 ق.ظ
  Permalink

  ممنون روش بند کفش جواب داد

  پاسخ
 • مرداد 28, 1400 at 2:57 ب.ظ
  Permalink

  سلام دوست عزیز برای قفل پیکان چه روشی خوب بازش میکنه؟

  پاسخ
 • فروردین 24, 1401 at 11:06 ب.ظ
  Permalink

  سلام خسته نباشید کلید داخل وانت پیکان جامانده از روش پیچ گوشتی ومیله میشه استفاده کنم؟

  پاسخ
 • فروردین 24, 1401 at 11:10 ب.ظ
  Permalink

  داداش بعضی کلیپ ها بدآموزی داره لطفا اصلاح کنید سارقین از همین کلیپ ها شروع میکنن آخرشم گیر میوفتن.

  پاسخ
 • فروردین 24, 1401 at 11:29 ب.ظ
  Permalink

  سلام خسته نباشید. کلید داخل وانت پیکان جامانده بنظر شما میشه از روشی که اون آقا پیچ گوشتی گذاشت لای در وبا میله باز کرد.میشه باز کنم.یا نظر دیگه ای دارید لطفا راهنمایی کنید.تشکر

  پاسخ
 • اردیبهشت 1, 1401 at 8:00 ب.ظ
  Permalink

  درود بر شما ،
  از آشنایی با سایت شما بسیار خوشحالم .
  ممکنه در خصوص هزینه باز کردن یک قفل سویچی روی دستگیره درب اظهار نظری داشته باشید .

  پاسخ
 • خرداد 10, 1401 at 11:04 ق.ظ
  Permalink

  سلام ما الان در تاریخ ۰۱/۳/۱۰ می خوایم بریم واکسن کلاس اول خواهرم رو بزنیم بعد بابام دوتا کلید رو برده و منم میترسم تنها بمونم😢 اگر هم باز نشه شاید بشه به کلید ساز گفت بیا در خانه را باز کن ولی ما شرایط مالی خوبی نداریم پس چیکار کنم تا ساعت ۳:۳۰ ظهر وقت دارم الان ساعت ۱۱:۲ دقیقه هست لطفاً سریع یه کمک برسونین🥺 متشکر🙏🏻

  پاسخ
 • تیر 12, 1401 at 5:00 ق.ظ
  Permalink

  اقا چجوری میشه ماشینا روشن کرد بدون سوییچ

  پاسخ
 • تیر 25, 1401 at 0:45 ق.ظ
  Permalink

  سلام.از دیدگاه آموزشی و علمی عملی بسیار خوب بود.دست اندرکاران سایت دستشون درد نکنه و هر کس از دیدگاه خودش به مطالب نگاه میکنه.
  یا علی

  پاسخ
 • شهریور 25, 1401 at 6:36 ب.ظ
  Permalink

  با توپ تنیس چجوری باز میکنن؟

  پاسخ
 • بهمن 9, 1401 at 8:07 ب.ظ
  Permalink

  سوییچم تو ماشین موند
  جک s5 رو چجوری باز کنم ؟

  پاسخ
  • آبان 3, 1402 at 11:11 ب.ظ
   Permalink

   سلام دیگه نگران نباشید قفل مرکزی اندروید موجود دارم باهاش میتونید با گوشی درب خودرو رو باز و بسته کنید اگر لازم دارید پیام بزارید

   پاسخ
 • آبان 3, 1402 at 11:10 ب.ظ
  Permalink

  سلام دیگه نگران نباشید قفل مرکزی اندروید موجود دارم باهاش میتونید با گوشی درب خودرو رو باز و بسته کنید اگر لازم دارید پیام بزارید

  پاسخ
 • آبان 3, 1402 at 11:13 ب.ظ
  Permalink

  سلام دیگه نگران نباشید قفل مرکزی اندروید موجود دارم باهاش میتونید با گوشی درب خودرو رو باز و بسته کنید اگر لازم دارید پیام بزارید

  پاسخ
 • آذر 16, 1402 at 3:24 ب.ظ
  Permalink

  میخواستم بپرسم که ریموت گنترل ررب منزل بکجا پیام میدهد که درب باز میشود

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *