باز کردن درب خودرو

باز کردن درب خودرو و خانه

برای باز کردن درب خودرو و خانه کلید یدکی جزء چیزهایی هست که هیچ وقت بهکار نمیاد تا زمانی که بهش نیاز پیدا میکنی، اگر شما کلید خود را گم کرده اید یا آنها را از شما دزدیده اند و یا اینکه درب خودرو و خانه شما قفل است و در تلاس هشتید آن را باز کنید مقاله ما را دنبال کنید.

آیا میخواهید بدون کلید درب خاصی را باز نمایید ما سعی میکنیم با روش های کارآمد به شما کمک نماییم تا مشکل شما را حل کنیم( پس باز کردن درب خودرو و خانه را از ما یاد بگیرید و دیگران را متحیر کنید).

اگر هیچ کدام از این روش های ذیل سازگار نبود توصیه اکید مینماییم با کلید سازی تهران کلید تماس بگیرید. برای تماس با تهران کلید میتوانید با شماره   ۰۹۱۰۹۵۳۵۱۹۲   تماس گرفته تا سریعاً موتور سواران کلید ساز ما به محل شما اعزام گردند.

باز کردن قفل ماشین بدون خودرو

مکانیزم قفل شدن ماشین در ماشین های مختلف متفاوت میباشد. مدل های جدیدتر همگی قفل برقی دارند و برای باز کردن آنها بایستی ریموت کنترل داشته باشیم. اما ماشین های قدیمی تر معمولا بصورت دستی باز میشوند. برخی از خودروها دستگیره درب آنها در داخل خودرو و پایین پنجره میباشدو بقیه هم دستگیره ای دارند که با کشیدن آن به سمت خودتون میتوانید آن را باز کنید.

باز کردن درب خودرو

روش اول برای باز کردن درب خودرو : استفاده از بند کفش

اولین بار که این ویدیو رو من دیدم چشام گرد شد اما این روش حقیقت داره. این ابزار رو هر کسی و در هر زمانی داره . متاسفانه این روش فقط با قفل هایی کار میکنه که اونها را باید به سمت بالا بکشی .

کافیست با بند کفش خود یک گره دایره ای بزنید. همانطور که در کنار مشاهده میکنید سپس آنرا از بالا به داخل ماشین فرستاده و قفل ماشین را گرفته و سپس آن را به سمت خود کشیده تا قفل باز گردد.
برای این روش چندین بار تمرین کنید تا کم کم حرفه ای شوید
یادتان باشد که دزدگیر خود را سایلنت کنید تا صدای آن باعث آزاد همسایه ها و تماس با پلیس نشود 🙂

روش دوم برای باز کردن درب خودرو : استفاده از جالباسی فلزی

این یکی از روش هایی هست که من با اون آشنایی خوبی دارم. من یادمه پدرم سال قبل با استفاده از یک میله جالباسی درب ماشین خودمون را باهاش باز کرد. یادمه داشتم با دقت بهش نگاهع میکردم که مثل یک جادوگر تونست درب ماشین را باز کنهو نجات داد ما را از تماس با کلید ساز و پلیس محلی.

کافیه که قسمت قلاب جاگیر را از کنار پنجره به سمت داخل فرستاده و با چرخاندن قلاب آنرا به قفل قلاب کنیدو با بالاکشیدن آن باعث بشیم که قفل به سمت بالا حرکت کند. بعد از اون دیگه درب خودرو باز میشه به همین سادگی. فقط کافیه یکبار با دقت فیلم را ببینید.

اگر شما ترجیح میدهید از نسخه پلاستیکی جالباسی به جای فلزی  استفاده نمایید توضیه میکنم یک روش دیگر باز کردن درب خودرو را امتجان کنید.

دانلود زیر نویس فارسی کلیپ

How to break into your car with a coat hanger

#۳ روش سوم برای باز کردن درب خودرو : استفاده از میله فلزی و پیچ گوشتی

تنها چیزی که شما نیاز دارید استفاده از یک پیچ گوشتی مارک فیلیپس و یک میله فلزی و ۳۰ ثانیه زمان میباشد. ممکن است اطراف شما چیزهایی دیگری هم پیدا کنید که بتونید باهاش یک ضربه محکم بزنید و به کمک شما بیاید.

نکته: استفاده از هر وسیله فلزی باعث میشود که به درب خودرو از داخل و بیرون آسیب برساند پس تا جای ممکن احتیاط به خرج دهید که به درب خودرو آسیبی وارد نگردد.

اگر شما ابزار مناسب برای این کار ندارید. اگه خوش شانس باشید میتونید از یک مغازه که  کار فروش سخت افزار انجام میده با یک قیمت مناسب یکی از آنها را تهیه کنید یا اینکه منتظر بایستید تا یک کامیون در حال حرکت پیدا کنید 🙂

#۴ روش چهارم برای باز کردن درب خودرو : استفاده از slim jim

احتمالا مرغ گوشتی نوعی از Slim jim نمیباشد. اگه علاقه به فیلم های هالیوودی داشته باشید احتمالا چند باری استفاده از آنرا در فیلم های هالییودی دیده اید. یک میله قلزی با یک بر آمدگی در قسمت ابتدایی آن که از پنجره ماشین وارد و با کشیدن به سمت بالا درب خودرو را باز میکند.

در فیلم ذیل به طور کامل این فرایند تشریح میگردد.

 

روش پنجم برای باز کردن درب خودرو : استفاده از کیسه هوا کوچک

در این روش شما سه وسیله برای باز کردن درب خودرو لازم دارید : کیسه هوا کوچک، یک تیکه چوب و یک میله فلزی

در ابتدا کار شما تکه چوب را داخل یک رویه پلاستیکی چون جعبه موس کامپیوتر قرار دهید تا هنگام باز کردن لایه بالای در آنرا قرار دهید و به ترتیب کیسه هوا را لای درب خودرو قرار دهید و باد کنید تا کم کم لای در بیشتر باز شود سپس در مرحله دوم میله فلزی را که سر آن خمیده شده است به سمت دستگیره درب باز کن خودرو ببرید و با کشیدن آن به سمت داخل ماشین درب باز می شود. با دقت کیپ آموزشی زیر را مشاهده کنید تا بتوانید درب ماشین خود را باز کنید.

#۶ روش ششم برای باز کردن درب خودرو : استفاده از نوار پلاستیکی

در این روش تنها کافیست یک نوار پلاستیکی بلند تا کنید و هنگامی که تیکه چوبی را کنار درب خودرو می گذارید به صورت آهسته نوارپلاستیکی را وارد درب خودرو کنید و به دو دکمه قفل برسانید و سریعا آنرا بالا بکشید تا درب خودرو باز شود.

#۷ روش هفتم برای باز کردن درب خودرو : استفاده از  توپ  تنیس

یکی دیگر از روش هایی که با استفاده از آن می توانید درب خودرو خود باز کنید استفاده از یک توپ تنیس ساده است. شما در ابتدا باید یک سوراخ در توپ تنیس ایجاد کنید و سپس با گذاشتن آن روی درب خودرو اقدام به باز کردن خودرو کنید.

#۸ روش هشتم برای باز کردن درب خودرو : تماس با کلیدسازان

شما می توانید با زنگ زدن به انواع کلیدساز که سایت تهران کلید دارای کلید سازان سیار در تمام نقاط تهران می توانید سریعا یک کلید ساز را کنار خود  داشته باشید تا بتوانید سریعا درب ماشین خود را باز کنید.

#۹ روش نهم برای باز کردن درب خودرو : تماس با پلیس

در این زمان شما می توانید یک روش بهتر در پیش بگیرید که آن تماس گرفتن با پلیس می باشد. تمامی ماموران نیروی انتظامی تمام وسایل مورد نظر را برای باز کردن درب خودرو به همراه دارند.

باز کردن درب خانه بدون استفاده از یک کلید

مسلما بارها برای شما پیش آمده است که کلید خانه خود را گم کنید در این هنگام می توانید با خواندن آموزش های سایت تهران کلید اقدام به باز کردن کلید خانه خود کنید. البته باید به این نکته توجه کنید که نحوه باز کردن درب خانه بسته به نوع قفل آن دارد که قفل های پیچیده سختی های خود را دارد.

#۱ روش اول برای باز کردن درب خانه : استفاده از کلید Bump

کلید Bump  به کلید های مخصوصی گفته می شود که برای باز کردن قفل های پین دار استفاده می شود. البته این نوع کلید تنها برای قفل درب های معمولی استفاده می شود. قفل خانه های معمولی اکثر کلید یک طرفه لازم دارد به همین دلیل استفاده از کلید Bump  بسیار کار آمد است اما قفل ماشین ها نیاز به کلید دو طرفه دارد پس استفاده از کلید Bump  کار ساز نمی باشد.

استفاده از کلید Bump
استفاده از کلید Bump

دانلود کلیپ آموزش باز کردن درب خانه با کلید Bump

#۲ روش دوم برای باز کردن درب خانه : زنگ زدن به کلید ساز حرفه ای

در این روش نیازی به انجام کار خاصی ندارید بلکه شما می توانید با رفتن به سایت های معروف کلید سازی چون سایت کلیدسازی تهران کلید به آنها اطلاع دهید تا سریعا یک کلید ساز به درب خانه شما بیاید و در را باز کند.

#۳ روش سوم برای باز کردن درب خانه : استفاده از گیره کاغذی یا همان paper clips

در این روش کافیست از وسایل مورد نیاز کلید سازی یعنی گیره کاغذی استفاده کنید که در کلیپ زیر به صورت کامل به آن اشاره شده است.

#۴ روش چهارم برای باز کردن درب خانه : استفاده از چاقو ی کره

شما می توانید با استفاده از چاقو ی کره و دیگر وسایل مورد نیاز اقدام به باز کردن درب منزل خود کنید.

#۵ روش پنجم برای باز کردن درب خانه : استفاده از پین ها بابی

شاید هنگام باز کردن قفل درب منزل خود نگران آن باشید که چگونه بخواهیم آنرا باز کنیم کافیست در این مواقع از پین های بابی استفاده کنید. کافیست با نگاه کردن کلیپ زیر نحوه باز کردن درب منزل را یاد بگیرید.

#۶ روش ششم برای باز کردن درب خانه : استفاده از کارت اعتباری

هنگامی که شما خسته به خانه میرسید ممکن است کلید خود را گم کرده باشید در این هنگام اگر درب منزل خود را قفل نکرده باشید و تنها درب منزل شما بسته باشد و چند کلیده نکرده باشید می توانید با استفاده از کارت های اعتباری و با خم کردن کارت در بین لایه در و دستگیره درب اقدام به باز کردن درب خانه کنید. البته بهترین کارت اعتباری برای این کار کارت های لمینت می باشد.

۱۵ روش برای باز کردن درب خودرو و خانه

30 دیدگاه در “۱۵ روش برای باز کردن درب خودرو و خانه

 • آبان ۲۰, ۱۳۹۶ at ۱۲:۰۷ ب.ظ
  Permalink

  خیلی مقاله جالبی بود ممنون

  پاسخ
  • آبان ۲۰, ۱۳۹۶ at ۱:۰۲ ب.ظ
   Permalink

   با تشکر از شما بازدید کننده عزیز

   پاسخ
 • بهمن ۲۸, ۱۳۹۶ at ۳:۱۳ ق.ظ
  Permalink

  سلام
  من یکی از روی کلید خونمون عکس گرفته
  کلید خونمون از این کلید کامپیوتریاس،میشه عکس رو نشون کلید ساز بده و از روی عکس براش کلید بسازن؟

  پاسخ
  • بهمن ۲۸, ۱۳۹۶ at ۷:۵۸ ق.ظ
   Permalink

   سلام، برای ساخت کلید باید قالب گیری بشه مگه اینکه چندین مدل با اندازه های مختلف بسازه تا یکیش عمل کنه

   پاسخ
  • اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۸ at ۱:۴۹ ق.ظ
   Permalink

   کلید کامپیوتری به این سادگی ها قابل باز شدن نیست. خیالتون راحت باشه

   پاسخ
   • تیر ۲۴, ۱۳۹۸ at ۴:۴۰ ق.ظ
    Permalink

    اتفاقا کلیدهای کامپیوتری ساده تر از بقیه است و اگر پنج مدل کلید کامپیوتری داشته باشید تقریبا نوددرصد قفلها میتونی باز کنید مگر اینکه بدشانس یا منگل باشید.

    پاسخ
  • مرداد ۵, ۱۳۹۸ at ۲:۲۴ ق.ظ
   Permalink

   سلام
   بله از طریق عکس هم امکان این که کلیدی ساخته باشه وجود داره .. کافیه مقیاس اون عکس رو به اندازه ی کلید دربیاره سپس مدل دندانه های اون کلید رو روی کلید خام پیاده کنه .. البته این مورد درمورد کلید های ساده که دندانه های انها در لبه ی کلید قرار دارن راحت تره

   پاسخ
 • تیر ۲۹, ۱۳۹۷ at ۱۱:۲۲ ب.ظ
  Permalink

  خوب کار یاد دزدا میدین ماشالا

  پاسخ
  • تیر ۳۱, ۱۳۹۷ at ۱۲:۱۹ ق.ظ
   Permalink

   دزدها سواد اینترنت ندارند. بعد هم خودشون این موارد را حفظ هستند

   پاسخ
   • آبان ۲۱, ۱۳۹۸ at ۲:۵۳ ق.ظ
    Permalink

    فکر کردی فقط خودت با سوادی؟
    یا تو رگای شما پپسی تو رگای ما دزدا آب جوب؟!!
    چرا دزدا سواد اینترنتی ندارن؟!!
    بخدا به این روش ها و کلیپ ها نگاه میکنم خندم میگیره از بس سخت و زمان بر.
    خواستی کلاس خصوصی برات میذارم تو نصف اون ۳ دقیقه که یارو در ماشین باز کرد بتونی ماشین ایموبلایزر استارت هم بزنی..
    کاش دستم بت میرسید ۱ ماشینی چیزی ازت میزدم ..

    پاسخ
    • دی ۲۷, ۱۳۹۸ at ۳:۳۳ ق.ظ
     Permalink

     الان تو دزدی مثلا شاس کول جون

     پاسخ
  • اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۸ at ۱:۵۰ ق.ظ
   Permalink

   برای نوع تفکرتون متاسف هستم. کسی که دزد میشه دزدی رو از تو اینترنت یاد نمیگیره

   پاسخ
   • آذر ۹, ۱۳۹۸ at ۷:۱۹ ق.ظ
    Permalink

    بکیر خواهشا کسخل مشنگ

    پاسخ
 • شهریور ۱۹, ۱۳۹۷ at ۳:۵۵ ب.ظ
  Permalink

  عالللللللی بود

  پاسخ
 • مهر ۱۹, ۱۳۹۷ at ۷:۲۱ ق.ظ
  Permalink

  بسیار عالی و سخاوتمندانه بود.

  پاسخ
 • اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۸ at ۲:۴۰ ب.ظ
  Permalink

  آقا دستتون درد نکنه، من ماشینم تو پارکینگ قفل شد کلیدم موند تو، با استفاده از جالباسی فلزی بازش کردم.

  پاسخ
  • اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۸ at ۱:۵۱ ق.ظ
   Permalink

   خواهش میکنم. خوشحالی شما باعث غرور مجموعه ما میشه

   پاسخ
   • آذر ۹, ۱۳۹۸ at ۷:۲۲ ق.ظ
    Permalink

    مجموعتونو آره دیگه فشار فشار

    پاسخ
 • خرداد ۲۷, ۱۳۹۸ at ۱۲:۵۷ ب.ظ
  Permalink

  سلام
  همه سایتا آموزش باز کردن درب اتاق و بدون کلید گذاشتن الا قفلای قدیمی ک کلیدای برنجی ۴-۵ سانتی لوله ای داشت،ازتون میخام اگر امکانش هشت این نمونه قفل و هم بذارید شاید ی بدبختی مث من در بدر دنبال روشش باشه

  پاسخ
 • تیر ۱۵, ۱۳۹۸ at ۲:۴۶ ب.ظ
  Permalink

  خیلی ممنون
  کلید ما تو ماشین جا مونده بود با روشاتون تونستم باز کنم

  پاسخ
 • مرداد ۱۶, ۱۳۹۸ at ۳:۲۴ ق.ظ
  Permalink

  عالی بود واقعا گیر کرده بودیم نصفه شب کلید تو ماشین مونده بود صدای آجیر میداد به دادمون رسید این مقاله خوبتون
  ما که در پژو پارس رو باز کردیم

  پاسخ
 • آبان ۱۹, ۱۳۹۸ at ۷:۳۱ ب.ظ
  Permalink

  سلام
  هر چیزی که کسی آموزش بده ثواب داره هرچی میخواد باشه فقط استفاده کننده باید آدم باشه
  ممنون از آموزشاتون

  پاسخ
 • آبان ۱۹, ۱۳۹۸ at ۷:۳۱ ب.ظ
  Permalink

  سلام
  هر چیزی که کسی آموزش بده ثواب داره هرچی میخواد باشه فقط استفاده کننده باید آدم باشه
  ممنون از آموزشاتون

  پاسخ
 • آذر ۷, ۱۳۹۸ at ۱۲:۵۹ ق.ظ
  Permalink

  زیرو ایکس اینو خوب اومدی البته من دزد نیستم ولی ماشینم(۲۰۶)تا حالا ده تا در عوض کردم هربار سوییچ توش جا میمونه کلاف درو خم میکنم که یا میشکه یا دفرمه میشه😂😂تو ۳۰ ثانیه در ماشینم رو باز میکنم اون یکی ماشینم رو که نگو(پراید)با پیچ گوشتی درش باز میکنم (میکنم تو قفل میچرخونم…..یا سیخ میکنم تو ابگیرش)

  اقای ذوقی عزیز توهین حتی به سارقین کار جایزی نیست
  و همینطور هم مقالتون خوب بود لذت بردم

  پاسخ
  • آذر ۹, ۱۳۹۸ at ۷:۲۸ ق.ظ
   Permalink

   آموزش خوردن گوه و ان و شاش با اشتهای زیاد

   پاسخ
  • آذر ۱۹, ۱۳۹۸ at ۱۱:۰۴ ق.ظ
   Permalink

   توجه کرده باشید تو این آموزش ها هیچ کدو م از ماشین ها پراید یا ۲۰۶ نیست. درسته؟ ماشین اصولا باید از یک استاندارد رد بشن اینها دربشون محکم خخخخ نمیدونم چیه ما یک آموزش گذاشتیم اونم ترجمه شده سایت خارجی هست لینکش هم این برید نگاه کنید. ما که از خودمون در نیاوردیم. لینک زیر رو برید نگاه کنید.
   https://lock-picking.wonderhowto.com/how-to/open-door-lock-without-key-15-tips-for-getting-inside-car-house-when-locked-out-0147386/

   پاسخ
 • آذر ۳۰, ۱۳۹۸ at ۱:۱۱ ق.ظ
  Permalink

  سلام، یه سوال اگر کلید پشت در جامونده باشه و قفل نخورده باشه میشه از روش کارت اعتباری استفاده کرد!؟ یا اینکه میشه با ترفندی کلیدی که پشت در مونده به بیرون هل داد تا بشه بازش کرد!؟

  پاسخ
 • بهمن ۲۶, ۱۳۹۸ at ۱:۱۶ ب.ظ
  Permalink

  واقعا ازتون ممنونم خیلی خیلی، تونستم ماشینم رو با روش کش باز کنم با اینکه کلیدساز گفته بود چهار ساعت دیگه میام وای با کمک شما به کل کارام رسیدم
  ممنونم واقعا ازتون

  پاسخ
 • فروردین ۱۸, ۱۳۹۹ at ۹:۰۳ ب.ظ
  Permalink

  سلام واقعا دمت گرم لوطی ما که کارمون را افتاد گیر کرده بودیم بد جور فدایی داری

  پاسخ
 • فروردین ۲۲, ۱۳۹۹ at ۱۰:۴۱ ق.ظ
  Permalink

  دمتون گرم.کار چند هزار شایدم چند میلیون ادم رو راه میندازید حالا گیرم یکی دوتا دزد هم باشن .یعنی اگه شما اموزش ندید دزدا میمیرن.نه بابا اونا کارشون رو بهتر از بقیه میدونن ولنگ نمیشن.اینا به اون اسکول هایی میگم که ناراحتن چرا اموزش میدین.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.