روش  باز کردن قفل درب آپارتمان با کارت اعتباری

شما ” ساکنین تهرانی محترم “می توانید در صورت خرابی مغزی قفل درب و نیاز به تعویض مغزی آن، با کلید سازی شبانه روزی تهران کلید با☎️ شماره تلفن   ۰۹۱۲۲۳۴۲۶۹۶ (کلیک جهت تماس)تماس گرفته و تمام قطعات مغزی قفل معتبر را از تهران کلید خریداری کنید و از کمک کارشناسان تهران کلید در رفع مشکل استفاده نمایید.

همانطور که می دانید امروزه درب های ضد سرقت باعث افزایش امنیت هر آپارتمان شده است و به نوعی ساختار قفل درب ضد سرقت طوری است که چندین زبانه دارد و با قفل کردن درب زبانه ها داخل چهارچوب می رود و درب کاملا بسته می شود. اما اگر برای شما هم پیش آمده است که پشت درب بمانید و کلید به همراه نداشته باشید با این مقاله روش روش  باز کردن قفل درب آپارتمان با کارت اعتباری به شما آموزش می دهیم.

⚪️مراحل استفاده از کارت اعتباری برای باز کردن قفل درب ضد سرقت

این نکته را همان ابتدای کار بگوییم که این روش در صورتی کاربرد دارد که شما اقدام به قفل کردن درب نکرده باشید و تنها درب را بسته باشید زیرا در صورت قفل درب ضد سرقت باید حتما به کلید ساز تماس بگیرید.

👈مرحله اول

حتما تست کنید که ببینید آیا درب را چند کلید نکرده باشید زیرا در این صورت کاری از دست شما برنخواهد آمد و نیاز به یک کلید ساز خواهد بود.

👈مرحله دوم

نیاز به ابزار خاصی برای انجام این کار نمی باشد و فقط کافیست یک کارت اعتباری چون کارت دانشجویی یا کارت عابر بانک به همراه داشته باشید.

👈مرحله سوم

به این صورت عمل کنید که کارت اعتباری را به طرف داخل درب ببرید و آن را به سمت پایین بکشید.( با توجه به عکس کارت را داخل برده و به سمت پایین حرکت دهید.)

👈در مرحله آخر

تنها کافیست که کارت اعتباری را چندین بار بالا و پایین کنید و سپس آن را به زبانه در نزدیک کنید و آن را با یک فشار به سمت داخل هدایت کنید تا درب باز شود.(ممکن است نیاز باشد چند بار آن را امتحان کنید تا نتیجه بگیرید)

روش باز کردن قفل درب آپارتمان با کارت اعتباری

1 دیدگاه در “روش باز کردن قفل درب آپارتمان با کارت اعتباری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.