آموزش نصب درب ضد سرقت

آموزش نصب درب ضد سرقت

شاید خیلی از افرادی که اقدام به خرید درب ضد سرقت می کنند مایل باشند که خود آنها درب را نصب کنند اگر مهارت کافی را دارید و با خواندن مقالات آموزشی که در سایت گذاشته می شود می توانید این کار را انجام دهید همین الان شروع کنید. اما بهتر است از نجار ها برای نصب درب ضد سرقت و از کلیدساز برای تعویض قفل درب ضد سرقت استفاده کنید. به صورت کلید چونکه درب ضد سرقت در انواع مختلفی چون درب ضد سرقت چینی، درب ضد سرقت ایرانی و درب ضد سرقت ترک وجود دارد مسلما آموزش نصب درب ضد سرقت یکی می باشد.

قبل از نصب درب ضد سرقت باید حتما به بنا گفته شود تا چهارچوب انتظار به صورت دقیق جاگذاری شود زیرا کج بودن آن می تواند باعث بد افتادن درب ضدسرقت شود.

نصب درب ضد سرقت به روش جوش کردن

در این روش ابتدا اندازه دقیق درب را با چهار چوب می گیرید و سپس از قسمت بیرونی درب را مماس می کنید و پس از چند بار باز و بستن درب اقدام به جوش کردن آن می کنید . حتما با استفاده از شاقول و تراز این کار را انجام دهید.

نصب درب ضد سرقت با رول کردن

در این روش دیگر نیازی به نصب چهارچوب درب نیست بلکه با محکم بودن دیواره های خانه یا مکانی که می خواهید درب ضد سرقت را نصب کنید کافی می باشد. در اینجا می توانید با روش رول کردن به راحتی درب را نصب کنید.

آموزش نصب درب ضد سرقت
آموزش نصب درب ضد سرقت
آموزش نصب درب ضد سرقت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.