روشهای بستن قفل فرمان چند کاره خودرو

روشهای بستن قفل فرمان چند کاره خودرو

برای جلوگیری از سرقت ماشین می توانید نسبت به خرید دزدگیر یا ردیاب خودرو اقدام کنید اما یکی از ساده ترین روش های جلوگیری از سرقت ماشین بستن قفل فرمان و قفل پدال است. از جمله مزایای بستن قفل پدال و فرمان می توان به افزایش زمان تاخیر در سرقت خودرو نامید وگرنه با بستن این محصولات صد درصد باعث جلوگیری از سرقت خودرو نخواهید شد پس بهتر است با نصب ردیاب خودرو یا دزدگیر امنیت خودرو را افزایش دهید.

قفل فرمان بهتر است یا قفل پدال

این سوال همیشه اکثر مشتریان از فروشندگان می پرسند. مسلما کارایی هر کدام فرق دارد با بستن قفل فرمان سارق نیاز به شکستن شیشه جلوی ماشین دارد  و اما بستن قفل پدال باعث می شود که سارق خم شود و قدرت ریسک این کار بالاست زیرا در هنگام نشستن سارق دید ندارد. به طور کلی برتری خاصی نسبت به هم دیگر ندارند.

نحوه بستن قفل فرمان چند کاره خودرو

خب مسلما فهمیدید که قفل فرمان و قفل پدال چه کارایی دارد و با گرفتن شماره تماس تهران کلید می توانید به راحتی محصولات ما را خریداری کنید. اما قفل فرمان چند کاره هم روی فرمان بسته می شود هم پدال یعنی عملا دو کارایی محصول را انجام می دهد که به شکل های زیر می توانید آنرا روی ماشین ببندید.

خرید قفل فرمان چندکاره گلد

برای خرید این محصول میتوانید با گرفتن شماره تلفن ۰۹۱۰۹۵۳۵۱۹۲ تماس بگیرید تا کلیدساز سیار سریعا محصول را درب منزل شما بیاورد.

روشهای بستن قفل فرمان چند کاره خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.