ریموتی کردن در

ریموتی کردن در

افراد گمان می کنند که ریموت ها تنها برای درب خودرو ها و یا درب پارکینگ کاربرد دارد. باید بگوییم که شما می توانید توسط کلید ساز های متخصص در این امور مشورت کنید و درب اتاق و یا آپارتمان خود را مجهز به قفل ریموت دار کنید. در این صورت هم ایمنی و امنیت منزل شما بالا می رود و هم چنین سبب سهولت قفل و یا باز کردن درب خواهد شد. کلید ساز ها می توانند این اقدام را برای کلیه ی قفل های شما اعمال کنند.

ریموت ها یکی از قدیمی ترین اجسام و ابزاری است که برای انواع درب های برقی مورد استفاده قرار می گیرند. اما نوع این ریموت ها بسته به پیشرفت تکنولوژی تغییراتی کرده است و البته امکانات زیادی هم به آن اضافه شده است. متداول ترین نوع این ریموت ها که با استفاده از باتری کار می کند push button نام دارد. ریموت ها بسته به نوع قفل ها و سیستم به کار برده شده دارای امکانات متعدد و کلید های مختلف هستند.

یکی از اجزای مهم در کلید سازی های برقی ریموت ها هستند. ریموت ها می توانند هم با استفاده از قرکانس عمل کنند و هم با استفاده از بلوتوث. فرکانس زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که فاصله ی ریموت از درب زیاد باشد و ریموت هی بلوتوثی برای فاصله های کم و نیز سرعت عمل های بالا مورد استفاده می باشند.

نصب سانترال قفل برقی بسیار راحت و بدون نیاز به سیم کشی های پیچیده می باشد و هم چنین توانایی در باز کردن قفل های برقی بدون آژیر و نیز بدون صدا را دارد. طراحی مرکزی این قفل به گونه اس است که شما می توانید قفل درب را بدون ریموت و با استفاده از کلید های شخصی فرمان باز شدن زبانه ی قفل و یا بسته شدن آن را صادر کنید.

کلید سازی سیار همواره آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان می باشد.

ریموتی کردن در

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.