علت بسته نشدن قفل برقی سیزا

علت بسته نشدن قفل برقی سیزا

هنگام نصب قفل برقی سیزا باید توجه کنید که حتما باید گیره قفل را نصب کنید. نحوه کار کردن قفل برقی سیزا به این صورت است که زبانه کوچک روی غلطک گیر کرده و به سمت داخل می رود و زبانه بزرگ به داخل کشیده می شود پس اگر گیره قفل نباشد و یک تیکه آهن مانعی بر سر راه قسمت زبانه کوچک قفل برقی نباشد عملا قفل کار نمی کند. از دلایل بسته نشدن قفل برقی سیزا می توان به خراب شدن زبانه بزرگ یا سفت شدن زبانه کوچک اشاره کرد که باید حتما روغن روان کننده استفاده کنید.

دلیل کار نکردن قفل برقی سیزا

هنگام نصب قفل برقی سیزا باید برق آن وصل شده باشد تا با زدن دکمه آیفون به راحتی درب باز شود. در صورتی که با فشردن دکمه آیفون قفل باز نمی شود اولین کار باز کردن قفل است و سپس سیم را نگاه کنید که داخل محفظه فرو رفته باشد.

در صورت شکستن ضامن داخل قفل می توانید با کلید سازی شبانه روزی تهران کلید ۰۹۱۰۹۵۳۵۱۹۲ تماس بگیرید تا سریعا خود را به آنجا برسانند و نسبت به رفع عیب قفل اقدام کنند.

روغن کاری قفل برقی سیزا

با سفت شدن زبانه کوچک قفل برقی سیزا نمی توانید درب را ببندید چون به قدری زبانه سفت می شود که داخل گیره قفل قرار نمی گیرد پس می توانید از روغن روان کننده موتور برای نرم کردن زبانه کوچک استفاده کنید.

به هیچ وجه از روغن چرخ برای روغن کاری قفل استفاده نکنید چون به مرور زبانه تاثیر منفی دارد و باعث جمع شدن روغن داخل قفل می شود.

علت بسته نشدن قفل برقی سیزا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.