قفل هتلی

قفل هتلی

دیگر مثل گذشته شاهد قفل های عادی یا به کار بردن قفل های کتابی رای بستن اتاق های هتل نیستیم. امروزه استفاده از قفل های دیجیتال به وفور مشاهده می شود و در واقع قفل هتلی در رنگ های متنوعی برای اتاق های هتل مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع مختلف قفل هتلی:

دو نوع قفل هتلی وجود دارد که به شرح زیر می باشد.

  • قفل آنلاین
  • قفل آفلاین

منظور از قفل آنلاین این است که قفل ها با استفاده از سیم کشی یا وایرلس به سرور اصلی متصل می شوند البته با اینکه این نوع قفل دارای امنیت بالایی می باشد اما می تواند توسط اتاق رزو هتل و با استفاده از نرم افزارهای قفل هتلی آنلاین قابلیت باز کردن را داشته باشد.

ققفل آفلاین به این معناست که دیگه امکان استفاده از سیم کشی و وایرلس و وصل شدن ب سرور اصلی نیست و این نوع قفل ها به دو نوع: قفل تماسی IC و قفل لمسی شناخته می شوند.

البته امروزه دیگر هیچ هتلی از قفل تماسی استفاده نمی کند و تنها از قفل های لمسی برای باز بستن درب اتاق ها استفاده می کنند.

با وجود آموزش هایی که در مراکز کلیدسازی چون کلیدسازی شبانه روزی غرب تهران، کلیدسازی شبانه روزی شرق تهران، کلیدسازی قیصریه، کلیدسازی تجریش و… استفاده می شود ما سعی کرده ایم تمامی این آموزش ها و مقالات را با استفاده از تجربه متخصصین کلیدسازی در سایت قرار دهیم.

قفل هتلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *