نحوه باز کردن درب خودرو با گوشی

نحوه باز کردن درب خودرو با گوشی

در سایت تهران کلید روش های باز کردن درب خودرو را به روش های زیادی چون بند کفش، جالباسی و.. نشان داده ایم اما شاید جالب باشد که شما حتی میتوانید با تلفن همراه خود و بدون نیاز به هیچ چیزی می توانید درب خودرو خود را باز کنید. نحوه باز کردن درب خودرو با گوشی به واقع به این صورت است که تنها کافیست با کسی که ریموت ماشین را به همراه دارد تماس بگیرید تا از این طریق درب را باز کنید.

تبدیل گوشی به ریموت ماشین

به واقع ریموت ماشین از طریق سیگنال ها اقدام به باز کردن درب ماشین می کند. هنگامی که شما ریموت ماشین را گم می کنید یا آنرا در خانه جا می گذارید نیازی نیست سریعا کلید ساز سیار را بگیرید ابتدا می توانید با والدین یا همسر خود تماس بگیرید و اگر ریموت ماشین را به همراه دارند تنها کافیست گوشی را نزدیک درب ماشین بگذارید و به کسی که ریموت را به همراه دارد بگویید دکمه باز کردن درب ماشین را بزند. از طریق سیگنال موبایل به راحتی درب ماشین باز می شود. پس چه ریموت ماشین به همراه داشته باشید و چه از طریق تلفن این کار را می توانید به راحتی انجام دهید.

کلیپ باز کردن درب ماشین با گوشی

در این کلیپ به راحتی میتوانید نحوه باز کردن درب ماشین را با گوشی و به صورت کاملا از راه دور که ریموت کنترل را پشت تلفن میزنند اقدام به باز کردن درب ماشین کنید.

شایان ذکر است اگر باز هم نمی توانید این کار را انجام دهید برای ساخت سوییچ یدکی خودرو تنها کافیست با شماره تماس کلید ساز آنلاین سایت تهران کلید تماس بگیرید.

 

نحوه باز کردن درب خودرو با گوشی

6 دیدگاه در “نحوه باز کردن درب خودرو با گوشی

 • اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۸ at ۹:۰۵ ب.ظ
  Permalink

  گرفتی مارو عمو

  پاسخ
 • خرداد ۴, ۱۳۹۸ at ۸:۳۰ ب.ظ
  Permalink

  من امتحان کردم همش الکی و چرته

  پاسخ
 • آبان ۱۸, ۱۳۹۸ at ۱۰:۵۶ ق.ظ
  Permalink

  لازم نیست امتحان کنید
  یکم فکر کنید میفهمید الکیه

  پاسخ
 • تیر ۱۲, ۱۳۹۹ at ۹:۵۸ ب.ظ
  Permalink

  بلانسبت همه هرکی گفته شکر خورده امتحان شده الکیه

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.