نحوه باز کردن قفل کمد فایل اداری

به دلیل ازدیا پرونده های دانشجویان و همچنین مردم تمامی دانشگاه ها و اداره جات  به کمد فایل اداری مجهز هستند. کمد فایل اداری یک محل امن برای تمامی پرونده های دانشجویان، اربات رجوع است که در صورت نیاز همیشه در دسترس خواهد بود و عملا مانع از درهم ریختگی تمامی فایل های اداری خواهد شد. تا اینجای کار با اهمیت وجود کمد فایل اداری پی بردید حال برخی اوقات ممکن است به دلیل حواس پرتی یا مشکلاتی این چنینی کلید قفل کمد اداری را گم کرده باشید در این مواقع کاملا اضطراب و دلهره شما را فرا خواهد گرفت. در صورت گم شدن کلید کمد فایل اداری نگران نباشید اگر سنجاق کاغذی یا ناخن گیر دارید به راحتی امکان باز کردن قفل کمد فایل اداری وجود دارد.

توجه داشته باشید که در صورتی که به فایل ها و پرونده های داخل کمد اداری به شدت نیاز دارید و فرصت یادگیری این مقاله را ندارید سریعا با کلیدسازی شبانه روزی تهران کلید ۰۹۱۲۲۳۴۲۶۹۶ تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن به آدرس شما بیایند و قفل کمد فایل اداری را باز کنند.

ساختار قفل کمد فایل اداری چگونه است؟

به طور کلی اگر به خواهیم به شما بگوییم تمامی قفل ها دارای یک ساختار داخلی مشابه هستند و دارای مغزی قفل یا همان توپی قفل هستند که متشکل از پین های ریزی است که با قرار دادن کلید داخل قفل امکان باز شدن آن وجود دارد. قفل کمد فایل اداری به نسبت تمامی قفل های مکانیکی ساده تر است و متشکل از یک زبانه و سیلندر داخلی است که جنس آن برنج یا سرب است.

انواع قفل کمدی ساده و الکترونیکی وجود دارد

اکثر کمدهای دیواری و فایل های اداری متشکل از قفل کمدی ساده هستند در صورتی که امروزه تمامی کمد های استخرها متشکل از قفل کمدی برقی یا الکترونیکی است که با مچ بند قابل باز و بستن هستند و امنیت استخرها با چنین قفل هایی بالا رفته است.

نحوه باز کردن قفل فایل با سنجاق کاغذی

سنجاق کاغذی یکی از ابزارهایی است که اکثر کلیدسازان با استفاده از آن و وارد کردن داخل مغزی قفل و بالا پایین کردن پین های داخل قفل در کمتر از چند دقیقه قفل را باز می کنند. حتما یک سنجاق کاغذی را تهیه کنید و آنرا مشابه تصویر زیر در بیاورید و مراحل زیر را پیش ببرید.

  1. سنجاق کاغذ را داخل قفل کنید و یک بار به سمت چپ و یک بار به سمت راست بچرخانید.
  2. بار دیگر کافیست موافق با عقربه های ساعت سنجاق را بچرخانید و آنرا در بیاورید.
  3. با این حرکات می توانید به راحتی قفل کمد فایل را باز کنید.
نحوه باز کردن قفل فایل با سنجاق کاغذی

نحوه باز کردن قفل کمد اداری با ناخن گیر

بله درست می بینید امکان باز کردن قفل کمد اداری با ناخن گیر وجود دارد. کمتر خانمی را خواهید دید که ناخن گیر به همراه نداشته باشد، تازه امروزه ممکن است اقایون هم ناخن گیر داشته باشند و حداقل داخل اتاق کار خود یک عدد ناخن گیر داشته باشند. با این ابزار ساده به راحتی امکان باز کردن قفل کمد اداری وجود دارد کافیه مراحل زیرا را با دقت انجام دهید.

  1. یک بار ناخن گیر را به سمت موافق عقربه های ساعت بچرخانید.
  2. با چند بار بالا پایین کردن آن به راحتی قفل کمد باز می شود.

وقتشه قفل کمد الکترونیک را روی کمد اداری نصب کنید

با توجه به اینکه با دو ابزار ساده چون سنجاق کاغذی و ناخن گیر امکان باز کردن قفل اداری وجود دارد این نشانه ضعف چنین قفل های کمدی است بنابراین بهتر است دست به کار شوید و قفل کمد الکترونیکی را روی این فایل های اداری نصب کنید. کافیه همین الان با تهران کلید ۰۹۱۲۲۳۴۲۶۹۶ تماس بگیرید تا علاوه بر استعلام قیمت و هزینه نصب قفل کمد برقی سریعا کلیدساز خود را اعزام کند.

نحوه باز کردن قفل کمد فایل اداری
خلاصه مطلب
نحوه باز کردن قفل کمد فایل اداری
نام مقاله
نحوه باز کردن قفل کمد فایل اداری
توضیحات
برخی اوقات شما با گم کردن کلید قفل دچار سردرگمی شوید به خصوص اینکه داخل این کمد فایلها و پرونده های دانشجویان باشد. می توانید با خواندن این مقاله با نحوه باز کردن قفل کمد فایل اداری با استفاده از سنجاق کاغذی و ناخن گیر آشنا شوید.
نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.