قفل برقی

متخصصین کلیدسازی شبانه روزی آماده کمک رسانی به تمام شهروندان تهرانی در تمام مناطق تهران می باشند. کافیست جهت باز نمودن درب، تعمیرات قفل درب های معمولی و ضد سرقت،خراب شدن درب اتوماتیک، نصب قفل برقی خود در هر زمان از شبانه روز و در هر منطقه از تهران با شماره تلفن ۰۹۱۲۲۳۴۲۶۹۶ (کلیک جهت تماس) تماس بگیرید و کارشناسان را در محل خود داشته باشید.

در ساختمان های امروزی جهت بالا رفتن امنیت و راحتی و آسایش ساکنین برای عبور و مرور، افراد به نصب قفل برقی روی آورده اند. نصب قفل برقی در ساختمان ها و آپارتمان ها با توجه به امنیت آن نمی تواند توسط یک برق کار معمولی انجام گیرد و نیاز به یک نصاب قفل برقی می باشد که تخصص داشته باشد و دوره های مربوط به نصب را گذرانده یا دارای تجربه چندین ساله دراین زمینه باشد.

نصب قفل برقی در مکان های مختلف و با دقت به نوع کاربری آن توسط نصاب قفل برقی صورت می پذیرد. از مواردی که می توان نصب قفل برقی را برای آن انجام داد به شرح زیر می باشد.

  • ⬅️درب بازکن برقی
  • ⬅️نصب قفل برقی درب پارکینگ
  • ⬅️نصب قفل برقی درب حیاط
  • ⬅️نصب قفل برقی در مکان های حساس

یک نصاب قفل برقی با توجه به امکانات و همینطور شرایط  موردنیاز شما قفل برقی را نصب می نماید. با تحقیق و پرس و جو می توانید قفل برقی  با قیمت مناسب را با خدمات عالی و تعرفه های مصوب انجام نمایید. کافیست از یک نصاب قفل برقی با تجربه چند ساله کمک بخواهید.

مزایای نصب قفل برقی چیست؟

👈از مهم ترین مزیت نصب قفل برقی درب حیاط این می باشد که این درب می تواند کنترل را با کمک مدار فرمان جک اتوماتیک انجام دهد. وجود داشتن زبانه قفل شونده در قفل برقی می تواند سطح ایمنی آن را افزایش داده و آن را به یکی از بهترین مزایای قفل برقی برساند. نصب کننده یک قفل برقی می تواند با در نظر گرفتن تمام شرایط نصب یا تعمیر قفل برقی درب حیاط را انجام نماید.

👈پیشنهاد ما این است که جهت نصف هرگونه قفل و قفل های برقی از متخصصین کلیدسازی کمک بخواهید زیرا به کارگیری فرد غیرماهر می تواند مشکلات زیادی برای شما ایجاد نماید.

👈مزیت دیگری که می توان برای نصب قفل  برقی درب پارکینگ محسوب نمود این است که برخلاف مدل های قدیمی نمی توانید آن را از بیرون درب پارکینگ و با هیچ گونه وسیله ای به جز کلید اصلی باز نمود.

👈از مزیت های دیگر نصب قفل برقی درب پارکینگ باید به داشتن زبانه مخفی آن اشاره نمود که در حالت عادی قابل دیدن نیست و فقط با دستکاری می توان درب را به روشی باز نمود.

👈البته نصب کردن قفل برقی درب پارکینگ در دو حالت دستی که حالتی ساده است و حالت برقی که نصب آن با درب بازکن می باشد امکان پذیر می باشد.

👈در صورتی که قفل برقی درب پارکینگ یا حیاط خراب گردد می توانید از این قفل آسیب دیده باز هم استفاده نمایید. با تعویض قفل مغزی داخلی و یا بیرونی می توان قفل برقی را عوض کرده و مجدد در سرجای خود گذاشته و از آن استفاده نمود.

آشنایی با قفل برقی یوتاب

شاید به گوش ما هم قفل برقی یوتاب خورده باشد ولی آشنایی زیادی با آن نداشته باشید. قفل برقی یوتاب را با نام های دیگری مانند قفل کله گاوی و یا قفل لاک پشتی هم شناخته می شود. از این قفل برقی جهت نصب قفل برقی درب حیاط استفاده می گردد و برای هدف ما که نصب کردن قفل برقی درب حیاط، پارکینگ و یا سایر دربهای جک دار که با کمک جک باز و بسته می شوند انتخاب خوبی می باشد.

قفل برقی یوتاب را می توان بر روی درب تکی یا نفررو ساختمان نصب نمود و با درب ریموت کنترل پارکینگ آن را هماهنگ نمود. کافیست نصاب شما یک پایه نگه دارنده را که همراه قفل داده می شود را به درب شما پیچ کند یا آن را جوش بدهد. به همین راحتی می توانید از این نوع قفل استفاده نمایید.

مراحل نصب قفل برقی یوتاب

شما می توانید برای  نصب قفل برقی یوتاب از یک نصاب ماهر و کاربلد استفاده کنید و یا آموزش تصویری نصب قفل برقی را ببینید، ولی در کل مراحل به شرح زیر می باشد:

  • ⬅️ابتدا باید قفل قدیمی که در حال حاضر بر روی درب نصب می باشد را از آن جدا نماییم.
  • ⬅️در صورتی که قفل به راحتی جدا نمی شود باید از سنگ فرز برای برش کاری استفاده نمایید.
  • ⬅️بعد از آماده شدن محل نصب شما می توانید پایه را زیر قفل قرار داده و توسط دریل یا جوشکاری آن را نصب نمایید.
  • ⬅️بستن و نصب کردن سیم تغذیه قفل
  • ⬅️قاب روی قفل را بسته و شاسی را جا بیندازید.
نصب قفل برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *