کلیدسازی شبانه روزی شرق تهران

همشهریان عزیز اگر پشت درب بسته منزل خود ماندید، یا کلید خودرو را فراموش کرده اید تنها کافیست با  شماره ۰۹۱۰۹۵۳۵۱۹۲   تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار به ناحیه شما اعزام گردد.

نرخ های مشخص شده در تهران کلید بر اساس نرخ‌نامه درج شده در سایت اتحادیه تعمیرکاران قفل و کلید تهران می باشد که برخی از نرخ ها را در اینجا مشاهده می کنید.

هزینه کپی کردن کلیدهای سوئیچی ورودی حیاط، سیلندر و آویز ایرانی حدودا برای هر عدد ۳ هزار تومان می باشد و هزینه کپی کردن کلیدهای سوئیچی ورودی حیاط، سیلندر و آویز خارجی برنجی برای هر عدد ۴هزار تومان بوده و جنس استیل آن ۵ هزار تومان می باشد.

اجرت کپی کردن کلیدهای ورودی کامپیوتری برای هر عدد ۶ تا ۷ هزار تومان می باشد. هزینه ساخت و کپی کلیدهای ورودی دوبل و پله‌ای ۹ هزار تومان می باشد. اجرت کپی کلیدهای مغزی در اتاقی معمولی سربی ۴ تا ۶ هزار تومان است. اجرت کپی سوئیچ اتومبیل خارجی ۷ تا ۱۰هزار تومان برای هر عدد می باشد. هزینه ساخت کپی سوئیچ اتومبیل‌های مدل بالا مانند رونیز، پیکاپ و مشابه خارجی؛ ۱۵ هزار تومان اعلام شده است اما برای ماشین های بنز، بی‌ام‌و و ولو بر اساس توافق طرفین می باشد.

اجرت ساخت کپی کلید گاوصندوقی کوتاه دنده دوطرفه برای هر عدد ۲۰ هزار تومان می باشد. ساخت کپی ریموت در محل کارگاه برای هر عدد ۳۰ هزار تومان در نرخ های مشخص شده در تهران کلید اعلام شده است. همچنین اجرت ساخت کپی کلیدهای ضدسرقت ماشین های وارداتی نیز بر اساس توافق طرفین می باشد.

برای ساخت کپی کلید ضد سرقت انواع پراید و پژو در محل کارگاه  بدون ریموت و کلید خام مبلغی حدود ۵۰-۷۰ هزار تومان می باشد. همچنین برای ساخت کپی کلید ماشین های ریو، زانتیا، و ال۹۰ در کارگاه بدون ریموت و کلید خام باید مبلغ ۸۰ تا ۱۰۰ هزار تومان بپردازید.

فعال در مناطق:

  • تهرانپارس
  • پیروزی
  • میدان خراسان
  • خیابان ۱۷ شهریور
  • میدان شهدا
  • افسریه

کلید سازی شبانه روزی تهران کلید همیشه با شماست

کلیدسازی شبانه روزی شرق تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.