تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت

تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت

امروزه همه جا حرف از درب ضد سرقت می باشد و در تمام بازار همه ترجیع می دهند به دلیل زیبایی  و امنیت بالای این نوع درب ها اقدام به خرید درب ضد سرقت کنند اما از آن طرف به این نکته توجه نمی کنند که با اینکه ضمانت درب ضد سرقت را می کنند اما ممکن است همین درب هم خراب شود. کلیدسازی شبانه روزی تهران با داشتن بهترین کلید سازان در سطح کشور آمادگی تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت را دارد زیرا این نوع درب ها نیاز به مهارت و تخصص بالا می باشد.

تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت
تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت

تعمیر درب ضد سرقت

درب ضد سرقت پس از مدتی نیاز به تعمیر و رگلارژ دارد زیرا ایراداتی چون موارد زیر بر آن وارد می شود که به همین دلیل نیاز است شما با تماس گرفتن با یک کلیدساز سریعا درب را تعمیر کنید.

  • خراب شدن قفل درب ضد سرقت
  • خراب شدن و زنگ زدگی لولای درب ضد سرقت
  • خراب شدن مغزی درب ضد سرقت
  • خرابی چشمی درب ضد سرقت
  • خراب شدن دستگیره درب ضد سرقت و ایجاد صدا هنگام بستن درب

در واقع هر کلید ساز عادی نمی تواند اقدام به تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت کند زیرا اجزای درب ضد سرقت بسیار پیچیده است و باید به هنگام باز و بستن قفل درب ضد سرقت دقت کرد تا آسیبی به درب وارد نشود.

تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت

با اینکه هنگام سفارش درب ضد سرقت بهترین قفل روی درب وصل می شود اما ممکن است به دلیل خرابی و گیر کردن آن نیاز به تعمیر داشته باشد در این هنگام باید به شما بگوییم که تهران کلید دارای بهترین کلید سازها در سطح کلید سازی شبانه روزی تهران، کلید سازی شبانه روزی سعادت آباد، کلید سازی شبانه روزی قیصریه، کلید سازی شبانه روزی تجریش، کلید سازی شبانه روزی غرب تهران می باشد. قفل درب ضد سرقت دارای دو بخش بالایی که به آن شببند و بخش پایینی که مغزی ساده نامیده می شود.در این هنگام باید به دقت قفل را تعویض کرد.

تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت
تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت

قیمت تعویض قفل ضد سرقت و تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت به جنس درب و نوع آن بستگی دارد.

تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *