کلید ساز

تهران کلید کیست؟

تهران کلید با هدف اینکه هیچ قفلی بسته نماند در سال ۱۳۹۵ تاسیس گردید. مجموعه تهران کلید با جمع آوری تعدادی کلیدساز موتور سوار در سطح شهر تهران آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز تهرانی در جای جای شهر تهران میباشد.

تنها کافیست شما به شماره ۰۹۱۲۳۷۷۹۶۹۸ تماس گرفته تا نزدیکترین موتور سوار نزدیک به منطقه شما ارسال گردد.

 

خدمات تهران کلید:

تهران کلید آمادگی دارد انواع قفل منزل، ماشین، گاو صندوق و هر مدل قفل دیگری که صاحب آن احراز هویت گردد را باز نماید. کلیدسازان موتور سوار ما انواع آموزش های لازم را در این زمینه دیده اند. همچنین به موتورسواران کلید ساز توصیه اکید شده است که به مشتری کمال احترام را گذاشته و بهترین خدمات همراه با سرعت را ارایه نمایند.

کلید سازی شبانه روزی

چرا از تهران کلید استفاده کنیم؟

تهران کلید در ۲۴ شبانه روز در دسترس میباشد. کافیست تنها یک تماس گرفته و موقعیت خود را اعلام نمایید. تا نزدیکترین کلید ساز به سمت شما راهی شود.

همچنین به علت تخصص ما در این زمینه قیمت ما نسبت به رقبا محلی بسیار پایین تر میباشد. همچنین زمان شما برای ما بسیار ارزشمند میباشد و در اسرع وقت موتور سوار به سما شما حرکت میکند.

 

 

مشتریان VIP:

در صورت استفاده از خدمات ما به صورت دوره ای تهران کلید آمادگی دارد تخفیف های ویژه ای برای این مشتریان در نظر بگیرد. کافیست به موتور سوار ما نام و نام خانوادگی خود را اعلام تا در سامانه خدمات مشتریان ما ثبت گردیده تا از این پس بابت خدمات ما تخفیف ویژه دریافت نمایید.

 

نظرات برخی از مشتریان ما:

حسین میگه: بعد از تماس من با تهران کلید موتور سوار کلیدساز ۵ دقیقه بعد به منزل ما اومد و من خیلی تعجب کردم مگه با این سرعت میشه!!!!

 

رضا میگه: قیمتی که تهران کلید بابت خدماتش و سرویسی که ارایه میده فوق العاده است. به باقی دوستان هم توصیه میکنم یکبار امتحان کنند.

 

احسان از تجرییش میگه: موتور سواری مخصوص در ناحیه تجریش مستقر هستش تا سریع قفل های بسته رو باز کنه

 

[one_half]

کلید ساز
کلید ساز

[/one_half]

[one_half_last]

ریموت یدک
ریموت یدک

[/one_half_last]

 

 

[one_half]

انواع قفل درب ضد سرقت
انواع قفل درب ضد سرقت

[/one_half]

[one_half_last]

ویژگی های قفل اثر انگشتی ضد سرقت
ویژگی های قفل اثر انگشتی ضد سرقت

[/one_half_last]

تهران کلید کیست؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.