ریموت یدک

امروزه تمامی خودرو های جدید ایرانی و خارجی که تولید می شود دارای یک ریموت می باشد که به سیستم مرکزی قفل ماشین متصل است و می تواند کنترل قفل و باز شدن درب خودرو را انجام دهد. ریموت های خودرو ممکن است در اثر افتادن در آب و یا ضربه، فشار و حتی استفاده زیاد خراب شوند. در این صورت شما می توانید ریموت قبلی را تعمیر کنید و اگر ریموت قابل تعمیر نباشد یک ریموت یدک جدید بسازید. کافی است که به یکی از فروشگاه های معتبر کلید سازی مراجعه کنید و یا با کلید سازی سیار تماس بگیرید تا متخصصین این فروشگاه سیار کلید به مکان خودروی شما مراجعه کرده و نیاز شما برطرف سازند. جالب است که بدانید در تمامی ساعات می توانید نیاز های خود به ساخت و یا تعمیر سویچ و کلید را با این متخصصین کلید سازی برطرف سازید و این فروشگاه یک کلید سازی شبانه روزی می باشد.

ریموت یدک
ریموت یدک

چند کاربرد ریموت کنترل

به طور کلی کار ریموت کنترل چیست؟ ریموت کنترل ها در جهت استفاده در وسایل الکترونیکی مانند تلویزیون ها، کولرهای برقی، انواع پروژکتور، تنظیم کردن نور و بسیاری از موارد مشابه دیگر به کار برده می شوند. دسته دوم از ریموت کنترل ها که امروزه بسیار کاربرد دارند در باز و بسته شدن کرکره های برقی یا درب های پارکینگی می باشند . این باز و بسته شدن درب های پارکینگ و یا درب های منازل مسکونی به صورت کاملاً خودکار و بدون دخالت دست می باشد. پس نیاز است که چندین ریموت یدک تهیه شود.

می توانید مقاله مرتبط زیر را هم مطالعه نمایید:

گم شدن سوئیچ خودرو

عملکرد ریموت کنترل های جک پارکینگ

به صورت کلی کار ریموت کنترل جک پارکینگ با کمک یک ترانسپورتر یا انتقال دهنده بوده ازیک ریسیور یا گیرنده دستور تشکیل می شود. این سیستم منتقل کننده اکثراً بلوتوثی بوده و پیام موردنظر را به گیرنده ای که روی درب تعبیه شده است، ارسال می نماید. گیرنده با دریافت نمودن این پیام، دستور موردنظر را عملی نموده و جک درب را باز و بسته کردن می نماید.

نتیجه گیری :

برای اینکه یک ریموت یدکی برای خودروی خود تهیه کنید نیاز نیست که کد سوئیچ ماشین را داشته باشید. کافی است که کارت خودروی خود را به هنگام مراجعه به کلید سازی ارائه دهید و اقدام به ساختن یک سوئیچ یدک کنید. اگر ریموت خودروی شما به علت وارد شدن ضربه و فشار و یا رسیدن رطوبت به آن عملکرد درستی ندارد و نمی تواند درب خودرو را بازکند، در صورتی که دارای فرکانس باشد می توانیم آن را دوباره کد دهی کنیم تا عملکرد آن درست شود. کد دهی دوباره و مجدد توسط اتصال به کامپیوتر خودرو ی شما صورت می گیرد و در این حالت وجود خودرو الزامی می باشد.

ریموت یدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *