ریموت یدک

ریموت یدک

امروزه تمامی خودرو های جدید ایرانی و خارجی که تولید می شود دارای یک ریموت می باشد که به سیستم مرکزی قفل ماشین متصل است و می تواند کنترل قفل و باز شدن درب خودرو را انجام دهد. ریموت های خودرو مکن است در اثر افتادن در آب و یا ضربه  و فشار و حتی استفاده ی زیاد خراب شوند. در این صورت شما می توانید ریموت قبلی را تعمیر کنید و اگر ریموت قابل تعمییر نباشد یک ریموت جدید بسازید. کافی است که به یکی از فروشگاه های معتبر کلید سازی مراجعه کنید و یا با کلید سازی سیار تماس بگیرید تا متخصصین این فروشگاه سیار کلید به مکان خودرو ی شما مراجعه کرده و نیاز شما برطرف سازند. جالب است که بدانید در تمامی ساعات می توانید نیاز های خود به ساخت و یا تعمیر سویچ و کلید را با این متخصصین کلید سازی برطرف سازید و این فروشگاه یک کلید سازی شبانه روزی می باشد.

ریموت یدک
ریموت یدک

برای اینکه یک سوئیچ یدکی برای خودرو ی خود تهیه کنید نیاز نیست که کد سوئیچ ماشین را داشته باشید. کافی است که کارت خودرو ی خود را به هنگام مراجعه به کلید سازی ارائه دهید و اقدام به ساختن یک سوئیچ یدک کنید.

اگر ریموت خودروی شما به علت وارد شدن ضربه و فشار و یا رسیدن رطوبت به آن عملکرد درستی ندارد و نمی تواند درب خودرو را بازکند، در صورتی که دارای فرکانس باشد می توانیم آن را دوباره کد دهی کنیم تا عملکرد آن درست شود. کد دهی دوباره و مجدد توسط اتصال به کامپیوتر خودرو ی شما صورت می گیرد و در این حالت وجود خودرو الزامی می باشد.

ریموت یدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.