قفل کمدی

قفل کمدی

امروزه نمی توان برای تمامی مکان ها و استفاده ها از قفل های معمولی و مکانیکی استفاده کنیم زیرا این گونه قفل ها علاوه بر این که امنیت پایینی دارند، در برابر شرایط مختلف هم چون آب و گرما و رطوبت و … مقاومت چندانی ندارند و به سرعت خراب می شوند. در عوض قفل های الکترونیکی که به وجود آمده اند دارای ایمنی بالاتری نسبت به قفل های مکانیکی هستند. این گونه قفل ها انواع مختلفی دارند که هر کدام از این نوع ها دارای قابلیت های خاص خود می باشند و هم چنین میزانی از امنیت را برقرار می کنند. این گونه از قفل ها هر کدام برای استفاده های خاصی طراحی و تولید می شوند بنا بر این بسته به شرایطی که قرار است از آن ها استفاده شود مقاوم می باشند و مانند قفل های مکانیکی به سرعت خراب نخواهند شد.

نمونه ای از قفل های الکترونیکی قفل های کمدی هستند. این قفل ها همانطور کsdfsdند. از دیگر استفاده های قفل های کمدی در کمد های دانشگاه، ادارات، سازمان ها و … برای محافظت از وسائل شخصی کارکنان و نیز محافظت از وسائل و مدارک مهم می باشد.

کلید هایی که برای این گونه قفل ها استفاده می شوند با کلید های قفل های مکانیکی تفاوت اساسی دارند. این گونه کلید ها معمولآ یا یک کارت است که باید آن را مقابل محفظه ی مخصوص قفل کمد قرار داد تا بتوان آن را باز کرد، و یا یک شئ الکترونی است که در مقابل صفحه ی مخصوص تعبیه شده در قفل قرار می گیرد و در صورت که مجاز به باز کردن قفل باشد و توسط قفل کمد شناسایی شود قادر می باشد که قفل کمد را باز کند.

قفل کمدی
قفل کمدی

از آن جا که افرادی که به باشگاه و یا استخر مراجعه می کنند دارای فعالیت می باشند و نمی توانند به همراه خود شئ را نگه داری و حفظ کنند، برای این که این گونه کلید ها توسط شخص گم نشود، معمولآ آن ها را به صورت مچ بند و یا دست بند تهیه می کنند که افراد می توانند به راحتی آن را در قسمت مچ پا و یا مچ دست خود قرار دارند و به ورزش و شنای خود بپردازند. این کلید ها ضد آب می باشند و با رطوبت و آب آسیبی نمیبینند بنا بر این شخص می تواند بدون نگرانی در حین شنا آن را با خود حمل کنند.

قفل های کمدی که به روی هر کمد نصب می شوند علاوه بر داشتن کلید مخصوص برای هر یک از کمد ها و قفل های آن ها، دارای یک قفل مدیریتی هم می باشند. ان قفل مدیریتی برای زمانی استفاده می شود که افراد کلید های کمد خود را گم کرده اند و نیاز است تا قفل کمد باز شود. و یا در صورتی که به خاطر مسائل ضروری و امنیتی باید قفل های کمد ها توسط مدیریت و یا مسئول مکان باز شود از این کلید مدیریتی استفاده می شود. کلید مدیریتی قادر است که تمامی قفل هایی که به روی کمد ها نصب شده و توسط آن تنظیم شده اند را باز کنند.

قفل های کمدی دارای انواع مختلفی هستند و قابلیت نصب به روی انواع کمد های چوبی و حتی آهنی و فلزی را دارند. این گونه از قفل ها با نوع های مختلفی تولید می شوند که هم امنیت متفاوتی را دارند و هم قابلیت های گوناگونی را شامل می شوند. برخی از این قفل های کمدی می توانند اجازه ی وجود چندین قفل دیگر از جمله قفل های مکانیکی را به روی کمد به طور هم زمان بدهند.

اگر چه پیشرفت ها در زمینه های قفل ها می تواند میزان امینیت را در زمینه های مختلف افزایش دهد اما در مقابل مشکلات زیادی هم در خصوص تعویض قفل ها، تعمیر قفل ها، ساخت کلید مجدد و … را برای افراد به وجود می آورد و نیز نیاز آن ها را به کلید ساز ها چند برابر می کند. کلید سازی سیار و شبانه روزی یکی از مراکز کلید سازی معتبری محسوب می شود که همواره می تواند نیاز های افراد در حیطه ی کلید سازی را برطرف کند. برای استفاده از این نوع کلید سازی ها می توانید با توجه به موقعیت مکانی خود با یکی از مراکز کلید سازی سیار غرب تهران، کلید سازی شبانه روزی شمال تهران، کلید سازی شبانه روزی غرب تهران، کلید سازی شبانه روزی پیروزی و کلید سازی شبانه روزی تجریش و … تماس حاصل کنید و نیاز خود را عنوان کنید. این مراکز در تمامی ساعت های شبانه روزی و به صورت آنلاین همواره آماده ی خدمات رسانی به شما می باشند.

قفل کمدی

1 دیدگاه در “قفل کمدی

  • مهر 9, 1400 at 10:17 ب.ظ
    Permalink

    سلام ببخشید برای کمد و کشو های کمد قفل ضد سرقت یا قفل دو پله تمام برنجی دارید برای شهرستان هم ارسال دارید ممنونم جواب گو باشید

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.