رگلاژ درب

ممکن است تمام وسیله های نو بعد از مدتی دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر داشته باشند. زمانی که درب منزل شما تغییر می کند و نو می شود نیاز است تا به صورت دوره ای سرویس شود و همچنین ممکن است بعد از مدتی کار به تعمیر درب ضد سرقت و رگلاژ درب منزل نیاز باشد.

همانطور که خودرویی که خریداری می کنید نیاز به تعویض روغن یا تعمیرات دارد درب منزل یا درب ضد سرقت شما هم نیاز به سرویس یا تعمیر یا رگلاژ دارد.

این مورد در درب ضد سرقت بیشتر باید رعایت شود و به صورت دوره ای نیاز به سرویس دارد تا دچار مشکل جدی نشود. در ادامه این مقاله قصد داریم تا در مورد تعمیر درب و سرویس آن ها صحبت نماییم. پس با ما همراه باشید.

پیشنهاد می شود جهت تعمیر درب ضد سرقت و ریگلاژ درب منزل از یک تعمیرکار با تجربه کمک بخواهید. گروه کلیدسازی شبانه روزی تهران کلید با کارشناسان مجرب خود در این زمینه و ساخت انواع کلید و قفل در خدمات مشتریان گرامی می باشد. در صورتی که درب ضدسرقت شما نیاز به تعمیر یا رگلاژ داشت می توانید در هر زمان از شبانه روز و در هر منطقه از تهران با شماره تلفن با شماره ۰۹۱۲۲۳۴۲۶۹۶ (کلیک جهت تماس) تماس بگیرید و کارشناسان را در اسرع وقت در محل خود داشته باشید.

روش رگلاژ کردن درب ضد سرقت

مهم ترین بخش در رگلاژ کردن درب ضد سرقت، لولای درب می باشد. این مورد در مقاومت و درست کار کردن درب ضد سرقت موضوعی مهم می باشد. زمانی می توانیم بگوییم که رگلاژ درب به درستی انجام شده که تمام قطعات آن درست تنظیم شده باشند.

زمانی که درب در زمان باز و بسته شدن صدای ناهنجاری می دهد نشان دهنده این می باشد که درب در جایی گیر می کند و کارایی آن کاهش یافته است. در این زمان که صدای درب را می شنوید باید به سراغ تعمیرکار درب ضد سرقت بروید تا مشکل شما را برطرف نماید.

تعمیر درب ضد سرقت و رگلاژ درب منزل

مراحل تعمیر درب ضد سرقت و درب منازل

یکی از کارهایی که سرویس کار درب انجام می دهد سرویس دوره ای درب ها یا در صورت نیاز تعمیرات درب ضد سرقت می باشد که برای این کار در ابتدا لولای درب را با ابزارهای مخصوص بررسی خواهد کرد و در صورتی که مشکل آن برطرف نشود روش بعدی را امتحان کرده و به درب یک لولا اضافه می کند.

همچنین ممکن است نیاز بداند تا از واشرهای مخصوص در بالا بردن لنگ های درب استفاده نماید.

در صورتی که درب ضد سرقت شما چینی باشد در کنار تعمیرکار می توانید از یک جوشکار هم برای جا به جایی درب ها کمک بخواهید. تعمیرات درب های ایرانی یا ترک راحت تر بوده و نیازی به جهت جا به جا کردن لولا نمی باشد.

مشکلات درب های ضد سرقت

برخی از تولیدکنندگان درب ها از کیفیت کار کم می کنند و استانداردها را رعایت نکرده و در نتیجه درب ها بی کیفیت و نامناسب بوده و بعد از مدت کوتاهی به مشکل می خورند و نیاز به تعمیر پیدا می کنند. سعی کنید در زمان خرید درب منزل از فروشگاه هایی خرید نمایید که ضمانت معتبر داشته باشند. مشکلات درب های ضد سرقت به شرح زیر می باشد :

  • مشکل در مغزی درب یا قفل درب ضدسرقت
  • رگلاژ نبودن درب منزل یا درب ضد سرقت
  • کم شدن کارایی قفل یا دستگیره درب
  • شکستن لولاها
  • نفوذ یافتن صدا
  • پیشگری از خرابی درب های ضد سرقت

بهتر است جهت پیشگیری کردن از مشکلات و تعمیرات درب ضد سرقت و رگلاژ درب ها، قفل یا لولای درب را روغن کاری نموده و با کمک یک دستمال نمدار روکش درب را تمیز نمایید.

بهتر است جهت رفع صدای درب ضد سرقت، لولای درب را روغن کاری نمایید و اگر مشکل برطرف نشد میخ وسط لولا را دربیاورید و تمیز کنید.

رگلاژ درب

نتیجه گیری:

افراد جهت ایجاد امنیت بالاتر از درب های ضد سرقت استفاده می کنند و سالم بودن این درب ها بسیار مهم می باشد. حتماً در زمان تعمیر درب ضد سرقت و رگلاژ درب منزل از تعمیرکار بخواهید تا قفل درب را هم چک کند و در صورت لزوم آن را عوض نماید. پیشنهاد می شود در زمان خرید درب ضد سرقت از مدل های پیشرفته تر مانند درب مجهز به قفل اثر انگشت استفاده کنید تا با خراب شدن مدام قفل ها مواجه نشوید. در صورتی که درب ضدسرقت شما نیاز به تعمیر یا رگلاژ داشت می توانید در هر زمان از شبانه روز و در هر منطقه از تهران با شماره تلفن با شماره ۰۹۱۲۲۳۴۲۶۹۶ (کلیک جهت تماس) تماس بگیرید و کارشناسان را در اسرع وقت در محل خود داشته باشید.

می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید:

آموزش نصب درب ضد سرقت

تعمیر درب ضد سرقت و رگلاژ درب منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *