تبدیل قفل معمولی به قفل برقی زنجیری

متخصصین کلیدسازی شبانه روزی آماده کمک رسانی به تمام شهروندان تهرانی در تمام مناطق تهران می باشند. کافیست جهت باز نمودن، تعمیرات قفل درب های معمولی و ضد سرقت،خراب شدن درب اتوماتیک شیشه ای خود در هر زمان از شبانه روز و در هر منطقه از تهران با شماره تلفن ۰۹۱۲۲۳۴۲۶۹۶ (کلیک جهت تماس) تماس بگیرید و کارشناسان را در محل خود داشته باشید.


شاید یکی از مشکلاتی که قفل های معمولی کامپیوتری نسبت به قفل برقی دارند این است که تنها با کلید مکانیکی و کشیدن شاسی باز می شود. به طور حتم با نصب قفل باز کن برقی به راحتی می توانید با وصل کردن آن به آیفون به راحتی با فشردن دکمه درب را باز کنید. از این جهت که قیمت قفل های برقی زیاد است به راحتی می توانید تبدیل قفل معمولی به قفل برقی زنجیری را انجام دهید.

⚪️قفل باز کن زنجیری چیست؟

قفل باز کن زنجیری یک نوع قفل است که به راحتی واسط بین قفل معمولی قرار می گیرد و با نصب آن روی درب حیاط به راحتی می توانید با انجام کار سیمکشی با استفاده از آیفون درب را باز کنید.

⚪️مراحل نصب قفل درب باز کن زنجیری

در مرحله اول تنها کافیست قفل زنجیری را باز کنید و با مشاهده تصویر زیرا و آشنایی با قطعات داخل آن اقدام به نصب سیم برق آیفون و همچنین زنجیر روی قفل کنید.

⚪️نکات رعایت شده هنگام نصب قفل زنجیری

    برای نصب ابتدا باید تسمه ها در راستای دستگیره قفل هم سطح باشد و در صورتی که تسمه های قفل زنجیری و زبانه قفل نسبت به بدنه در هم سطح نباشد می توانید از قوطی آلومینیومی و یا پیچ و مهره جهت تنظیم ارتفاع در پشت بدنه قفل زنجیری استفاده کرد.

  1. ⬅️در زمان نصب زنجیر به آهن پشت دری و تسمه کوتاه باید دقت کرد زنجیر صاف و کشیده باشد و فنر داخل قوطی حدود ۱ سانتی متر جمع شود.
  2. ⬅️در زمان نصب زبانه قفل و تسمه بزرگ دقت شود زنجیر صاف و کشیده باشد و به گونه ای رگلاژ شود که زبانه قفل ۵ میلی متر داخل محفظه قرار گیرد.
  3. ⬅️بعد از اتصال سیم برق به ترمینال به گونه ای با بست به زنجیر متصل شود که در دو انتهای آهن دم دری و بوبین ترمینال آزاد باشد.
  4. ⬅️قلاب های متصله به آهن پشت دری , تسمه بلند قفل , تسمه کوتاه قفل درب ورودی را کاملا محکم کنید.
تبدیل قفل معمولی به قفل برقی زنجیری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.