نکاتی برای انتخاب کلیدساز و تماس با کلیدسازی

متخصصین کلیدسازی شبانه روزی آماده کمک رسانی به تمام شهروندان تهرانی در تمام مناطق تهران می باشند. کافیست جهت باز نمودن، تعمیرات قفل درب های معمولی و ضد سرقت،خراب شدن درب اتوماتیک خود در هر زمان از شبانه روز و در هر منطقه از تهران با شماره تلفن ۰۹۱۲۲۳۴۲۶۹۶ (کلیک جهت تماس) تماس بگیرید و کارشناسان را در محل خود داشته باشید.

خرابی قفل و کلید و همچنین گم شدن کلید مساله ای است که برای همه ما می تواند پیش بیاید و اصلا بروز این مشکل را نباید از خود دور دانست. این مشکل می تواند در هر ساعتی از شبانه روز نیز برای ما پیش بیاید. به عنوان مثال اگر به میهمانی رفته و نیمه شب به منزل بازگردیم، ممکن است درب منزل متوجه شویم کلید ما گم شده است. در این هنگام به خدمات سریع کلید سازی شبانه روزی نیاز خواهیم داشت. مساله مهم در ارائه این گونه خدمات سرعت است. اما کلا برای انتخاب یک کلید ساز مطمئن، باید معیارهایی در نظر گرفته شود. در ادامه به نکاتی برای انتخاب کلیدساز و تماس با کلیدسازی معتبر اشاره خواهیم نمود.

👈جالب است بدانید که حرفه کلیدسازی، مربوط به زندگی شهرنشینی صده های اخیر بشر نیست و حدود ۴۰۰۰ سال سابقه تاریخی دارد و یکی از قدیمی ترین مشاغل بشر به شمار می رود.

👈 در گذشته های دور قفل های ضامن دار تنها وسیله مطمئن برای امنیت درب های ورودی به شمار می رفت. اما مرتب قفل ساز ها ابتکارهای جدیدی به خرج دادند و قفل ها بسیار پیشرفته تر شد.

در واقع کلید ساز، فردی است که مهارت های فلز کاری برای ساخت و کپی کاری کلید برای انواع قفل را دارا می باشد و در زمینه مشکلاتی که در زمینه قفل و کلید برای مردم به وجود می آید، خدمت رسانی می نماید.

👈معمولا این حرفه به صورت تجربی آموخته می شود و کسانی که زیر دست استادکاران ماهر کارآموزی می کنندبه مهارت می رسند. اما از طریق تحصیل در مراکز معتبر فنی حرفه ای و کسب مدرک نیز می توان این حرفه را آموخت.

👈یک کلیدساز باید دارای مهارت های متعددی باشد که از آن ها می توان به این موارد اشاره نمود: توانایی ساخت کلید یدک از روی کلید اصلی، توانایی پلیسه ‌گیری کلید‌های ساخته ‌شده، توانایی برش‌ کاری با اره‌ کمان اصلی، توانایی ساخت کلید برای انواع قفل، توانایی تعمیر انواع قفل، آشنایی با ماشین کلید ‌زن، آشنایی با کولیس و کار‌برد آن و همچنین آشنایی با قطعات الکترونیک و کلید‌های ریموت‌ دار.

⬅️اما یک کلید ساز معتبر و مسئولیت پذیر معمولا باید همواره آماده خدمت رسانی باشد. مساله این است که این شغل نیز مانند شغل پزشکی است و ممکن است در ساعاتی از شب نیز برای مردم مشکل اورژانسی پیش بیاید. بسیاری از کلید سازان در نیمه شب به مردمی که پشت در منازل می مانند و به مشکل بر می خورند خدمت رسانی نمی کنند. اینجاست که وجود موسسات معتبری مانند تهران کلید که خدمات کلید سازی شبانه روزی در تهران را ارائه می کنند بیشتر ارزشمند به نظر می رسد. شما عزیزان نیز اگر نیمه شب یا در زمان هایی که شرایط جوی نا مناسب است یا فصول سرد سال همچین مشکلی برایتان پیش بیاید اهمیت سرعت در ارائه خدمات کلید سازی شبانه روزی را بهتر درک خواهید کرد. این گروه این است که در تمامی مناطق شهر تهران موتور سواران کلید ساز مستقر دارد که در هر زمانی که مشتری سفارش کار داشته باشد، نزدیک ترین کلید ساز موتور سوار به محل اعزام می شود

نکاتی برای انتخاب کلیدساز و تماس با کلیدسازی
خلاصه مطلب
نکاتی برای انتخاب کلیدساز و تماس با کلیدسازی
نام مقاله
نکاتی برای انتخاب کلیدساز و تماس با کلیدسازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *